O marce Decléor

Historia marki Decléor zaczęła się w 1974 roku, czyli długo przed narodzinami światowego trendu olejków esencjonalnych. Dziś Decléor jest czołową marką kosmetyczną w dziedzinie aromaterapii. Już od ponad 40 lat laboratoria Decléor podnoszą poziom swoich fachowych umiejętności, co pozwala im tworzyć coraz doskonalsze oleje esencjonalne do codziennej pielęgnacji wszystkich typów skóry.
 

 

Kosmetyki Decléor oferują unikatowy system pielęgnacji urody, bazujący na rzemieślniczych, super mocnych i skoncentrowanych preparatach. Produkty Decléor zawierają tylko najlepsze naturalne składniki, które walczą z uszkodzeniami skóry, związanymi z miejskim stylem życia (brak snu, zanieczyszczenia, stres, niezrównoważona dieta).
 
Każda kropla olejku esencjonalnego zawiera średnio nawet 150 aktywnych cząsteczek. Zaledwie kilka kropli może zatem spowodować widoczną zmianę stanu skóry. Prawdziwą ikoną wśród produktów Decléor jest serum z olejków Decléor Aromessence. To mieszanina najdelikatniejszych olejów esencjonalnych destylowanych i tłoczonych na zimno. Serum jest aktywne w 100%, nie zawiera ani odrobiny wody. Jest tak mocne, że wystarczą zaledwie 3 krople, aby dostarczyć Twojej skórze wszystko, czego potrzebuje.

cały tekst ukryć tekst

Polecane