Davidoff Zinowoda toaletowa dla mężczyzn

75×
Davidoff Zino woda toaletowa dla mężczyzn
Davidoff Zino woda toaletowa dla mężczyzn
Zaoszczędź
289,00

Zaoszczędź 75%
125 ml
73,00

Kod: DDF0162 | W magazynie

Opakowanie tego produktu nie jest przez producenta zabezpieczone folią.

1
InPost Paczkomaty
już jutro sobota 6.06.2020
Nasze sklepy
już jutro sobota 6.06.2020

Opis perfum Davidoff Zino
Skład

Klasyczny zapach symbolizujący bezkompromisową męskość. To właśnie woda toaletowa dla mężczyzn Davidoff Zino, która dzięki swoim intensywnym, drzewnym akordom doda elegancji każdemu mężczyźnie.

  • intensywny, drzewny zapach z orientalnymi nutami
  • dla mężczyzny ceniącego sobie klasyczną elegancję
  • idealne na chłodniejsze miesiące i wieczorne wyjścia

Skład zapachu:
Kompozycję zapachową rozpoczynają eleganckie nuty drewna, intensywnej szałwii i lawendy wraz ze świeżą bergamotką. Następnie rozwijają się kwiatowe aromaty serca wypełnione zapachami róży, konwalii, geranium i jaśminu. Dołączają do nich męskie aromaty drzewne – cedr i drzewo sandałowe, ocieplone słodkawymi nutami wanilii i paczuli. Właśnie te intensywnie drzewne akordy pozostaną z tobą najdłużej, podkreślając twój męski charakter przez cały dzień.

Historia zapachu:
Woda toaletowa Davidoff Zino została zainspirowana założycielem marki – człowiekiem charakteryzującym się naturalną elegancją oraz umiłowaniem jakości, stylu, autentyczności i dobrego życia. To klasyczny męski zapach, który pojawił się na rynku już w 1988 roku.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
palisander, szałwia, bergamotka, lawenda
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
róża, konwalia, geranium, jaśmin
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wanilia, cedr, paczuli, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
orientalne, drzewne

Napisaliśmy o Davidoff Zino
Artykuły

O marce Davidoff

Perfumy Davidoff noszą imię założyciela marki, Zino Davidoffa, nazywanego swego czasu królem cygar. Firma tytoniowa, którą Zino przejął po ojcu, w latach 80’ weszła na rynek perfum. Mała rodzinna firma szybko się rozrosła, a marka Davidoff zyskała wielką popularność, nawet poza rodzimą Szwajcarią.

Dziś w ofercie firmy Davidoff można znaleźć dziesiątki różnych zapachów, w tworzeniu których uczestniczyli najlepsi światowi perfumiarze. Największy sukces odniosła kolekcja Davidoff Cool Water, która wywołała wręcz małą rewolucję w świecie perfum. Poszczególne zapachy Davidoff mają niepowtarzalny charakter, lecz każdy z nich wzbudzi w Tobie pragnienie, by żyć bardziej intensywnie.

Sam Zino Davidoff by mistrzem sztuki życia. Podróżował po całym świecie, każdy jego dzień był przygodą i wyzwaniem. Wszystko to zawarł w swojej twórczości. Nazwisko Davidoff oznacza radość, ponadczasowy styl i smak nowych odkryć. Davidoff znaczy przeżyć życie w pełni.

Recenzje Davidoff Zino