Przejdź do głównej zawartości

Darphin

Darphin

Niezwykle skuteczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy Darphin to połączenie naturalnych receptur i wyjątkowych masaży, które z łatwością włączysz do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Ten duet uwydatnia piękno skóry, zapewniając widoczne rezultaty.
 
Pierre Darphin był botanikiem, kinezyterapeutą i mistrzem receptur. Postawił sobie trudny cel znalezienia najczystszych i najbardziej skoncentrowanych naturalnych esencji. Chciał wykorzystać ich właściwości, aby stworzyć kosmetyki pielęgnacyjne, których dobroczynne działanie będzie widoczne natychmiast po kontakcie ze skórą. Udało mu się to osiągnąć i opracował produkty, które zapewniały skórze niezbędne odżywienie.
 
Darphin poszedł jednak jeszcze dalej. Wykorzystał swoją wiedzę w zakresie funkcjonowania struktur mięśniowych i szkieletowych. Wiedząc, że wpływają one na krążenie krwi, stworzył unikalną technikę odmładzania mięśni twarzy – kinesio massage – która wspomaga efekty stosowanej pielęgnacji.
 
Wysoce skuteczne, czyste i naturalne formuły są do dziś obecne w produktach marki Darphin. Wśród jej bestsellerów znajdziemy serię do skóry wrażliwej Darphin Intral. Z kolekcji Darphin Hydraskin na uwagę zasługuje krem do bardzo suchej skóry Darphin Hydraskin Light. W pielęgnacji każdego rodzaju skóry doskonale sprawdzą się pięknie pachnące, naturalne olejki do twarzy Darphin.

cały tekst ukryć tekst