Cristiano Ronaldo Play It Cool spray do ciała dla mężczyzn

Cristiano Ronaldo Play It Cool spray do ciała dla mężczyzn
Cristiano Ronaldo Play It Cool spray do ciała dla mężczyzn
150 ml
24,10

16,07 / 100 ml, w tym VAT
Kod: RON00506 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro wtorek 20.04.2021
Nasze sklepy
już jutro wtorek 20.04.2021

Opis Cristiano Ronaldo Play It Cool

Nie zwalniaj tempa nawet pod koniec pracowitego dnia! Spray do ciała dla mężczyzn Cristiano Ronaldo Play It Cool oparto na bazie bogatej kompozycji składników zapachowych, która będzie nieprzerwanie pobudzać Twoje zmysły i nadawać codzienności energetyczny rytm.

  • aromatyczny zapach o ziołowych akordach
  • wodny zapach o morskich akordach
  • zapach drzewny
  • dla aktywnego i energetycznego mężczyzny
  • świeży zapach, idealny na ciepłe dni

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z oczami.

Łatwopalny.

Cały tekst

O marce Cristiano Ronaldo

Międzynarodowa gwiazda klubu Real Madryt Cristiano Ronaldo, obecnie jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, jest również ważną osobistością świata mody, a od niedawna także zapachów. Wieloletnie starania, by stworzyć swój własny indywidualny zapach, przyniosły sukces.
Cristiano Ronaldo dołączył do branży perfumeryjnej i podjął się stworzenia debiutanckiego zapachu Cristiano Ronaldo Legacy. Pasja i chęć pozostawienia trwałego wrażenia były czynnikami decydującymi przy tworzeniu zapachu, który doskonale odzwierciedla ponadczasowy i osobisty urok piłkarza. Klasyczny, charyzmatyczny, męski zapach jest debiutem Ronaldo w dziedzinie perfum.
W skład portfolio wchodzi woda toaletowa, żel pod prysznic, a także woda i balsam po goleniu. Jego pierwszy zapach odzwierciedla luksusowe i bogate egzotyczne nuty otoczone tajemniczą ciemnością. Kompozycja zapachowa uzyskuje kontrastującą świeżą lekkość połączoną ze zmysłowością dzięki dodatkom lawendy, jabłka i cynamonu. Cristiano Ronaldo jest synonimem produktów najwyższej jakości i również jego zapach odzwierciedla styl charyzmatycznego mężczyzny.  

Recenzje Cristiano Ronaldo Play It Cool