Coach Coach for Men zestaw upominkowy V. dla mężczyzn

Coach Coach for Men zestaw upominkowy V. dla mężczyzn
Coach Coach for Men zestaw upominkowy V. dla mężczyzn

Kod: COA00187 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

woda toaletowa 100 ml + żel pod prysznic 100 ml + woda toaletowa 7,5 ml

Opis Coach Coach for Men
Skład

Luksusowy zapach to zawsze właściwy wybór dla tych, którzy pragną podarować prawdziwe szczęście, a zestaw perfum męskich Coach Coach for Men w pięknym opakowaniu to radość ukryta w wielu flakonikach. Postaw na czar idealnie dopasowanego zestawu i miej pewność, że wybrałeś doskonały prezent.

Zawartość zestawu:

  • woda toaletowa 100 ml
  • żel pod prysznic 100 ml
  • woda toaletowa 7,5 ml

Skład

Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne
Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Coach

Perfumy Coach | Coach – perfumy amerykańskiej marki-ikony. Amerykańska marka produktów ze skóry Coach znana jest przede wszystkim z ekskluzywnych, damskich torebek, ale na całym świecie lubiane są również jej inne produkty, jak odzież, obuwie, okulary, torby, dodatki i perfumy.
Historia marki Coach sięga 1941 r., kiedy to grupa rzemieślników z Manhattanu założyła jej poprzedniczkę. Wkrótce do grupy dołączyli Miles i Lillian Cahn, którzy doprowadzili ją do rozkwitu dzięki swojemu doświadczeniu i zdolnościom handlowym w obszarze przemysłu skórzanego.
Marka, która zaczynała jako mała, rodzinna firma, dzięki ogromnemu oddaniu jej członków, mistrzowskiemu rzemieślnictwu i innowacjom, po kilku dekadach stała się niezwykle popularną marką toreb, dodatków i perfum. Kilka razy zmieniala właściciela, ale zawsze udawało się jej zachować renomę jednej z najbardziej lubianych w swej branży, a to m.in. dzięki ciągłemu naciskowi na precyzję i najlepsze materiały.
W 2007 r. wprowadziła na rynek pierwsze perfumy, które potwierdzają zamiłowanie marki do jakości, doskonałości i nowoczesnego designu. Dziś ma na swoim koncie ponad dwadzieścia zapachów dla kobiet i mężczyn, które tworzy we współpracy z markami Estee Lauder oraz Firemnich, która zaprojektowała perfumy Honorine Blanc i Celine Barel.
Coach – od zapachu skóry do najnowocześniejszych perfum…

Recenzje Coach Coach for Men