Przejdź do głównej zawartości

Christophe Robin

Christophe Robin

Kiedy uwolnisz pełen potencjał włosów, zaczynają dziać się magiczne rzeczy. Dlatego też francuska marka Christophe Robin stara się wydobyć to, co najlepsze z każdego rodzaju włosów. Przyjemna konsystencja i zmysłowy zapach produktów tej marki sprawiają, że codzienna pielęgnacja włosów staje się niezapomnianym przeżyciem. Christophe Robin stanowi uosobienie paryskiego luksusu, oferując kosmetyki do pielęgnacji włosów, które zapewniają natychmiastowe i długotrwałe rezultaty.

 

Dzięki umiejętnościom fryzjera i kolorysty Christophe'a Robina, światowe modelki, których włosy farbował w niezliczonych kampaniach i pokazach mody w latach 90-tych, jako pierwsze mogły cieszyć się feerią barw swoich fryzur. Marka Christophe Robin powstała oficjalnie w roku 1999, wprowadzając na rynek pierwsze produkty do pielęgnacji włosów. W roku 2012 światło dzienne ujrzała kultowa maska regenerująca z olejkiem z opuncji. Status światowego bestsellera w roku 2013 zyskał peeling oczyszczający Christophe Robin Scrub with Sea Salt, który przywraca równowagę wrażliwej skórze głowy.

Wypróbuj luksusowe kosmetyki do włosów o wysoce skoncentrowanej i delikatnej formule. Szampon Christophe Robin sprawi, że włosy będą doskonale czyste, a ich kolor nie straci na intensywności. Nie można również przegapić słynnego szamponu peelingującego Christophe Robin Scalp Scrub with Sea Salt. Osobom szukającym łagodniejszej alternatywy dla trwałej koloryzacji włosów z pewnością spodoba się żel tonujący Christophe Robin, który kryje siwiznę, stopniowo wymywając się z włosów.

cały tekst ukryć tekst