Przejdź do głównej zawartości
Chopard Brilliant Wish woda perfumowana dla kobiet
Chopard Brilliant Wish woda perfumowana dla kobiet
Chopard Brilliant Wish woda perfumowana dla kobiet
Głowa
różowy pieprz, nuty owocowe
Serce
jaśmin, fioletowy liść
Podstawa
bursztyn, nuty drzew, piżmo
Grupy zapachówowocowe, kwiatowe, drzewne

Podkreśl swoją osobowość i spełnij swoje kolejne życzenia.

Nowoczesna i zmysłowa woda perfumowana dla kobiet Chopard Brilliant Wish oddaje hołd damskiemu pięknu, podkreślając kobiecą elegancję i jej bezgraniczny blask. Kobieta otulona tym zapachem zasługuje na wyjątkowy klejnot, którym jest jej ponadczasowa uroda, diamenty i otulający ją zapach. To spełnienie marzeń każdej kobiety.

  • bursztynowo-kwiatowy zapach dla kobiet, kochających klasykę
  • oddaje hołd kobiecości, podkreślając jej elegancję i zmysłowość
  • piękny i luksusowy flakon w kształcie diamentu

Skład zapachu
Najnowszą edycję zapachu otwierają nuty owocowe otoczone różowym pieprzem. Nuty serca tworzy mieszanka charyzmatycznego i intensywnego gwiaździstego jaśminu i liści fiołka. Aksamitne nuty bazy są zmysłowymi akordami ciepłego bursztynu i zmysłowego piżma z drzewnymi nutami, podkreślające kobiecość i elegancję.

Historia zapachu
Ponadczasowa bursztynowo-kwiatowa woda perfumowana dla kobiet Chopard Brilliant Wish została wprowadzona na rynek w roku 2010. Została stworzona przez Louise Turner i Michela Girarda. Uosabia kobiecą elegancję i jej bezkresny blask, które zasługują na szczególne względy, jednocześnie spełniając kolejne życzenia kobiet, które cieszą się magią tej kompozycji zapachowej.

Słynni jubilerzy rodu Chopard inspirowali się diamentem i zaprezentowali pierwszą edycję Wish w 1999 roku. Został on zamknięty w pięknym flakonie w kształcie diamentu i stał się klasykiem wśród zapachów dla kobiet, wyznających styl Chopard.

Po pierwszej edycji Wish pojawiły się dodatkowo cztery inne wersje: Wish Pure, Wish Pink Diamond, Wish Turquoise Diamond oraz Wish Magical Nights.

ChopardBrilliant Wish woda perfumowana dla kobiet

10×
127,60
Korzystniej o 23%
75 ml
97,90

Darmowa dostawa powyżej
130,00
Dotyczy kategorii Perfumy, Zapachy do domu i

W magazynie | 130,53 / 100 ml, zaw. VAT | Kod: CHP02282
1
Dostawa kurierem DHL
już jutro wtorek 21.05.2024
Nasze sklepy
już jutro wtorek 21.05.2024