Przejdź do głównej zawartości
Chloé L’Eau woda toaletowa dla kobiet
Chloé L’Eau woda toaletowa dla kobiet
Chloé L’Eau woda toaletowa dla kobiet
Głowa
kwiat liczi, grejpfrut
Serce
róża damasceńska, magnolia
Podstawa
drzewo cedrowe, piżmo, bursztyn
Grupy zapachówkwiatowe

Daj przemówić skrytej głęboko w sobie beztroskiej dziewczynie. Z lekkością i olśniewającą pewnością siebie woda toaletowa Chloé L’Eau zrobi takie samo wrażenie jak kobieta, dla której jest przeznaczona. Wzmocnij silne połączenie swojego poczucia niezależności z dzikością natury.

  • kwiatowy zapach
  • dla niezależnej i pewnej siebie kobiety
  • idealny na co dzień

Skład zapachu
Przygotuj się na soczysty wstęp, o który zadba grejpfrut w harmonijnej współpracy z kwiatem liczi. Serce wody toaletowej otwiera odurzająca magnolia i róża damasceńska o silnie kobiecym wyrazie. Aksamitną pieszczotę oferuje na koniec drzewo cedrowe skomponowane z ambrą i piżmem.

Historia zapachu
To kolejny wyraz hołdu dla kobiecej urody. Serię charakterystycznych zapachów Chloé, które pokochały kobiety na całym świecie, uzupełnia woda toaletowa z dominującą nutą róży i magnolii. Zapach pojawia się jako wyraz połączenia niezależnie myślącej kobiety i natury.

Również w przypadku Chloé L’Eau kobiecość jest na czołowym miejscu, czego dowodzi także różowy flakon i jego opakowanie. Nawiązanie do poprzednich wariantów Chloé jest całkiem oczywiste. Już od pierwszego spojrzenia wskazuje na to czerwona kokardka i typowe „plisowanie” szklanego flakonu. Powiew luksusu wyczuwa się też na wieczku o eleganckim obłym kształcie.

ChloéL’Eau woda toaletowa dla kobiet

104×
100 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: CHL03634