Przejdź do głównej zawartości

Caudalie

O marce Caudalie

Wykorzystaj w pełni dobroczynne właściwości winorośli. Kosmetyki Caudalie kryją w sobie piękno słonecznych francuskich winnic. Ich kluczowym składnikiem jest najsilniejszy na świecie przeciwutleniacz – ekstrakt z pestek winogron, który niezawodnie zwalcza wszelkie przejawy starzenia się skóry. 

 

Markę Caudalie stworzyło w 1993 roku małżeństwo Mathilde i Bertrand Thomas w efekcie spotkania z profesorem Josephem Vercauterenem, który przedstawił parze niezwykłe właściwości ujędrniające, odmładzające i ochronne ekstraktu z pestek winogron. Od tego czasu marka Caudalie regularnie wprowadza na rynek skuteczne kosmetyki przeciwstarzeniowe na bazie owoców winorośli. Każdy z nich jest wyjątkowy, ale kosmetyki Caudalie łączy to, że bazując na substancjach pochodzenia naturalnego pozostają delikatne dla skóry i odpowiedzialne wobec środowiska naturalnego.

Przetestuj produkty Caudalie na własnej skórze. Kultowym już produktem jest Caudalie Beauty Elixir, uwielbiany przez gwiazdy, wizażystów i miłośników kosmetyków na całym świecie ze względu na jego uniwersalne zastosowanie w pielęgnacji skóry. Na uwagę zasługuje również tonik Caudalie Cleaners&Toners oraz maska Caudalie Masks&Scrubs. Cokolwiek wybierzesz, możesz być pewien, że kosmetyki Caudalie zmienią codzienną pielęgnację w wyjątkowe i odprężające doznanie.

cały tekst ukryć tekst