Skip to main content

Calvin KleinEternity Summer 2020 woda perfumowana dla kobiet

3×
Calvin Klein Eternity Summer 2020 woda perfumowana dla kobiet
Calvin Klein Eternity Summer 2020 woda perfumowana dla kobiet
Promocje
Zaoszczędź
406,00

Zaoszczędź 69%
100 ml
125,00

W magazynie | 125,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: CAK17274
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
poniedziałek 31.01.2022

Co kochasz w lecie najbardziej? Czy to zachody słońca? Jeśli też zachwycasz się ich magicznym pięknem, z pewnością urzeknie Cię damska woda perfumowana Calvin Klein Eternity Summer 2020. Kryje w sobie romantyczność, która w jednej chwili ogarnia wszystko wokół u schyłku upalnego dnia nad brzegiem morza.

  • świeży kwiatowy zapach przeniknięty słońcem
  • zaprezentowana w limitowanej edycji na lato 2020
  • stworzył ją mistrz perfumiarstwa Pascal Gaurin

Skład zapachu
Olśniewające połączenie zapachu pustynnej róży, fiołka i świeżej, słodkawej, włoskiej bergamoty zachwyci Cię już od pierwszej chwili. Potem wstęp lekko ustępuje, aby w pełni mogło rozwinąć się połączenie odurzającego jaśminu z imbirem, podkreślone egzotycznym akordem wody kokosowej. Zapach odpłynie powoli na ciepłej, korzennej nucie wetywerii, drzewa gwajakowego i piżma.

Historia zapachu
Już samo pudełko i flakon zapachu Calvin Klein Eternity Summer 2020 wywołuje letni nastrój. Design jest inspirowany momentem, w którym słońce zabarwia się na horyzoncie na czerwono i zaczyna zanurzać w morskiej głębi.

Ten zapach jest symbolicznym przeciwieństwem wschodu słońca, gdy gorący dzień jest dopiero przed nami. Calvin Klein Eternity Summer 2020 pozwoli Ci poczuć świeży wietrzyk na rozpalonej skórze i przywoła wspomnienie kojącego szumu chłodnych fal oceanu, gdy dzień chyli się ku końcowi.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
włoska bergamotka, pustynna róża, fioletowy liść
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin arabski, woda kokosowa, imbir
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
drzewo gwajakowe, piżmo, wetiweria
Grupy zapachów
kwiatowe

Wraz z przyjacielem Barrym Schwartzem założył swoją własną spółkę w 1968 roku. W latach 80-tych Calvin Klein miał swój pierwszy sukces wraz z uruchomieniem swojej pierwszej linii dżinsów, kiedy to zaczął używać swojego imienia na tylnej kieszeni spodni. Czyste linie i prosty styl Calvin Klein są dobrze znane.

To samo dotyczy Calvin Klein perfumy, które stały się ikoniczne nie tylko dzięki ich niezapomnianym kompozycjom zapachowym, ale także dzięki doskonałemu designowi. Pierwszy zapach powstał pod koniec lat 70-tych, a wiele z nich do dziś zachwyca duchem dekady, w której zostały wydane.

Na początku lat 90- tych wprowadzono do obrotu rewolucyjne zapachy Obsession i Eternity, które stały się legendami i ostatecznie upewniły miejsce Calvina Kleina w świecie perfum. Perfumy Calvin Klein tworzone są we współpracy z czołowymi perfumiarzami na całym świecie i pod patronem jednej z wiodących firm kosmetycznych Coty.