Skip to main content

Calvin KleinEscape for Men woda toaletowa dla mężczyzn

29×
Calvin Klein Escape for Men woda toaletowa dla mężczyzn
Calvin Klein Escape for Men woda toaletowa dla mężczyzn
Zaoszczędź
136,00

Zaoszczędź 27%
100 ml
98,20

W magazynie | 98,20 / 100 ml, w tym VAT | Kod: CAK10103
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
już jutro sobota 29.01.2022

Unikaj rutyny codzienności i oddawaj się najbardziej szalonym marzeniom! Męska woda toaletowa Calvin Klein Escape for Men doda Ci energii i odwagi, by uwolnić się z okowów codziennej rutyny i cieszyć się wszystkim, co przynosi dzień.

  • świeży i aromatyczny, drzewny zapach dla nowoczesnego dżentelmena
  • idealny na dzień w ciepłych miesiącach
  • nowoczesny, intrygujący i męski zapach

Skład zapachu
Kompozycja otwiera się mocnymi aromatami soczystych melonów, grejpfruta, mango i bergamoty, które perfekcyjnie uzupełnia orzeźwiający eukaliptus i aromatyczny jałowiec. Po nich pojawiają się morskie akordy w towarzystwie męskiego rozmarynu i szałwii, uzupełnionych o leśną esencję jodły, cyprysu i kory brzozowej. Końcowe nuty emanują ziemistością mchu dębowego i wetywerii, a także egzotyczną paczulą oraz ciepłem drzewa sandałowego i bursztynu.

Historia zapachu
Męska woda Calvin Klein Escape for Men pojawiła się na rynku już w roku 1993, a dzięki ponadczasowemu charakterowi szybko stała się jedną z najbardziej popularnych wód toaletowych. Jej niezwykle uniwersalna kompozycja zapachowa pozwala każdemu mężczyźnie wychodzić ze strefy komfortu i w pełni cieszyć się życiem.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
grejpfrut, melon, mango, jałowiec, eukaliptus, bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jodła, cyprys, nuty morskie, brzoza, szałwia, rozmaryn
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
mech dębowy, wetiweria, bursztyn, paczuli, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

Wraz z przyjacielem Barrym Schwartzem założył swoją własną spółkę w 1968 roku. W latach 80-tych Calvin Klein miał swój pierwszy sukces wraz z uruchomieniem swojej pierwszej linii dżinsów, kiedy to zaczął używać swojego imienia na tylnej kieszeni spodni. Czyste linie i prosty styl Calvin Klein są dobrze znane.

To samo dotyczy Calvin Klein perfumy, które stały się ikoniczne nie tylko dzięki ich niezapomnianym kompozycjom zapachowym, ale także dzięki doskonałemu designowi. Pierwszy zapach powstał pod koniec lat 70-tych, a wiele z nich do dziś zachwyca duchem dekady, w której zostały wydane.

Na początku lat 90- tych wprowadzono do obrotu rewolucyjne zapachy Obsession i Eternity, które stały się legendami i ostatecznie upewniły miejsce Calvina Kleina w świecie perfum. Perfumy Calvin Klein tworzone są we współpracy z czołowymi perfumiarzami na całym świecie i pod patronem jednej z wiodących firm kosmetycznych Coty.