Bvlgari The Miniature Collectionzestaw upominkowy V. dla mężczyzn

Bvlgari The Miniature Collection zestaw upominkowy V. dla mężczyzn
Bvlgari The Miniature Collection zestaw upominkowy V. dla mężczyzn
zestaw upominkowy V. dla mężczyzn

Kod: BVL06292 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

woda perfumowana 1 x 5 ml + woda toaletowa 4 x 5 ml

BLV Pour Homme EDT + Bvlgari Man Black Cologne EDT + Bvlgari Man In Black EDP + Aqva Pour Homme EDT + Aqva Pour Homme Marine EDT

Upominek dla Ciebie
Wpisz w swoim koszyku kod: swieta Zyskaj 10% zniżki na zestawy prezentowe kosmetyków i perfum.
  • Skład
  • O marce
  • Recenzje

Skład

Typ zestawu
zestaw upominkowy
Grupy zapachów
inne

O marce Bvlgari

Wyobraź sobie niekonwencjonalne materiały, intensywne kombinacje kolorystyczne i oryginalne motywy, połączone z perfekcyjnie harmonijnymi kształtami – to właśnie marka Bvlgari. Kosmetyki i propozycje modowe tej marki stają się uzupełnieniem osobowości, dostosowując się do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Włoska firma odzieżowa Bvlgari powstała w Rzymie w 1884 roku dzięki Sotirio Bulgari, którego imię dumnie nosi do dzisiaj. Marka od ponad 130 lat oferuje nie tylko luksusową odzież i dodatki, ale również biżuterię w stylu Art Deco.

Bvlgari słynie także ze swoich perfum. Wiele zapachów Bvlgari swą niepowtarzalną kompozycją podbiło serca kobiet i mężczyzn na całym świecie. Wystarczy wymienić tu legendarne, inspirowane błyszczącymi klejnotami, kobiece perfumy Bvlgari Omnia, które przez lata doczekały się wielu wersji, również w postaci edycji limitowanych.

Bvlgari uosabia nie tylko doskonałość i klasę, ale jako marka plasuje się pomiędzy tymi, którym nie jest obojętny los naszej planety. Aktywnie angażuje się w poszukiwania metod zrównoważonego rozwoju i skupia swoją uwagę na wielu innych, globalnych wyzwaniach.

Recenzje Bvlgari The Miniature Collection