Przejdź do głównej zawartości
BULGARI Petits et Mamans woda toaletowa unisex
BULGARI Petits et Mamans woda toaletowa unisex
BULGARI Petits et Mamans woda toaletowa unisex
BULGARI Petits et Mamans woda toaletowa unisex
Głowa
olejek z gorzkiej pomarańczy (petit grain)
Serce
biała brzoskwinia
Podstawa
irys
Grupy zapachówkwiatowe

Bvlgari Petits Et Mamans to czysty owocowo - kwiatowy zapach z łagodnymi tonami zachwycającej herbaty. Wstąp do pięknego świata harmonii, w którym powab łączy się z cudownymi tonami rumianku, które czynią z zapachu Petits Et Mamans prawdziwy klejnot pomiędzy perfumami. Ubierz się w przejrzyście czysty welon kwiatów i smacznych owoców, których akordy są tak delikatne, że będą cię pieścić jak dotyk ukochanej osoby. Perfumy Bvlgari są przeznaczone dla czystych duszy, które wierzą w cuda i kochają aksamitne zapachy przypominające dziecięcy puder.

Harmonijne esencje słodkiej mandarynki i petitgrainu delikatnie mieszają się ze sobą we wstępie zapachu. W sercu perfum są skryte akordy irysa i białej brzoskwini, które są łagodzone przez uczynną, rumiankową herbatę. Nieskomplikowana nuta wanilii otuli zapachem twoją skórę ulubionym, delikatnym aromatem i będzie pieścić twoje zmysły przez bardzo długi czas.

Z początku tylko jubilerska firma Bvlgari, stopniowo rozszerzyła swoją ofertę o fantastyczne perfumy. Dzisiaj jej zapachy należą do tych najlepszych na rynku. Ulubionym składnikiem perfum Bvlgari jest herbata we wszelkiej postaci. Jej uczynny i uspokajający wpływ na ludzkie ciało i myśli jest już dawno udowodniony. To czyni z zapachów marki Bvlgari prawdziwe klejnoty. Wspaniałe projekty flakonów nawiązują do jubilerskiego charakteru marki. Perfumy Bvlgari Petits Et Mamans to ucieleśnienie harmonii. Zapach jest tak czysty i lekki, że pokochałyby go nawet dzieci.

BULGARIPetits et Mamans woda toaletowa unisex

12×
371,00
Korzystniej o 5%
100 ml
350,00

Odkryj zestawy upominkowe z tym produktem. (1)
W magazynie | 350,00 / 100 ml, zaw. VAT | Kod: BVL0167
1
Dostawa kurierem DHL
wtorek 21.05.2024
Nasze sklepy
wtorek 21.05.2024