BvlgariOmnia Amethyste woda toaletowa dla kobiet

15×
Bvlgari Omnia Amethyste woda toaletowa dla kobiet
Bvlgari Omnia Amethyste woda toaletowa dla kobiet
Zaoszczędź
458,00

Zaoszczędź 47%
65 ml
242,50

373,08 / 100 ml, w tym VAT
Kod: BVL0127 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 21.10.2021
Nasze sklepy
czwartek 21.10.2021

Opis Bvlgari Omnia Amethyste
Skład

Pozostawaj w pamięci niczym najpiękniejsza melodia! Woda toaletowa dla kobiet Bvlgari Omnia Amethyste to harmonijny, zapadający w pamięć lekki zapach, który oczaruje  każdego swą niezwykłością.

  • harmonijny kwiatowy zapach
  • dla kobiety chcącej być zapamiętaną
  • idealny zapach na co dzień, zwłaszcza w ciepłe dni

Skład zapachu
Zapach Bvlgari Omnia Amethyste przyciąga swym magicznym urokiem, rozpoczyna się od świeżych zielonych nut zapachowych, które wprowadzają do subtelnego serca zapachu, gdzie wyczuwalny jest zmysłowy irys. Baza utrzymuje zapach w harmonii dzięki heliotropowi, który podkreśla wyjątkowość tego kwiatowego zapachu.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
miazga
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
irys
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
heliotrop
Grupy zapachów
kwiatowe

O marce Bvlgari

Perfumy Bvlgari w świecie perfum nieodłącznie kojarzą się z drogocennymi klejnotami. Stanowią połączenie sztuki jubilerskiej i perfumeryjnej, wyrażające wspaniałość i magię rejonu Morza Śródziemnego. Ta włoska marka wyróżnia się pionierskim duchem, poczuciem stylu i wykwintnością oraz mistrzowskim wyczuciem barw.

Historia marki Bvlgari rozpoczęła się w roku 1884 w „wiecznym mieście“ – Rzymie. Początkowo marka zajmowała się biżuterią, później zegarkami. Pierwsze perfumy Bvlgari ujrzały światło dzienne w 1992 roku, a od tego czasu w jej pracowni powstało wiele udanych kolekcji, takich jak Omnia, Man czy Goldea i Splendida.

Opracowując kompozycje zapachowe, marka Bvlgari szuka inspiracji na wszystkich kontynentach, w przyrodzie i różnorodności świata. Nad ich kreacją pracują najlepsi światowi perfumiarze, a stylistyka flakonów przywołuje na myśl najpiękniejszą biżuterię.

Misją marki Bvlgari jest dzielenie się radością i poczuciem satysfakcji, wynikającej z obróbki naturalnych klejnotów.

Recenzje Bvlgari Omnia Amethyste15