Przejdź do głównej zawartości
Burberry Hero woda toaletowa dla mężczyzn
Burberry Hero woda toaletowa dla mężczyzn
Burberry Hero woda toaletowa dla mężczyzn
Głowa
bergamotka, cytryna, kardamon
Serce
lawenda, czarny pieprz, jałowiec, gałka muszkatołowa
Podstawa
drzewo cedrowe
Grupy zapachówcytrusowe, przyprawowe, drzewne

Zapomnij o tradycyjnych stereotypach męskości i odkryj swoją wyjątkowość

Czas zostać prawdziwym bohaterem. Woda toaletowa dla mężczyzn Burberry Hero obudzi w Tobie i wzmocni pragnienie pokonania swoich granic, jak również całkowitej wolności i nieokiełznaności. Pomoże Ci znaleźć odwagę, by zostać tym, kim naprawdę chcesz być – ponieważ tylko podążanie za swoim instynktem sprawi, że staniesz się prawdziwym bohaterem.

  • świeży, drzewny zapach, ponadczasowy i odważny
  • wprowadzony na rynek w roku 2021
  • twarzą zapachu został charyzmatyczny aktor Adam Driver

Skład zapachu
Kompozycja zapachowa będąca połączeniem siły i świeżości odzwierciedla dwoistość współczesnego mężczyzny, który jest jednocześnie silny i wrażliwy. Nuty wprowadzające należą do bergamotki, która dodaje zapachu blasku i jest uzupełniona o cytrynę i kardamon. Po chwili dołączają czarny pieprz i jałowiec, który znacząco ożywia całość, a jednocześnie stanowi typowy składnik brytyjskich zapachów. Na koniec poczujesz głębię i ciepło dostarczone przez drewno cedrowe z trzech różnych łańcuchów górskich.

Historia zapachu
Na tle historii zapachu Burberry Hero stoi pełen sił mężczyzna, wraz z koniem, którzy razem odzwierciedlają swoje ruchy i pokonują swoje granice. Perfumiarz Aurélien Guichard nadał zapachowi zwierzęcość, która obecna jest w każdym człowieku, ale także ludzkość.

Zapach Burberry Hero w flakonie przypominającym kopyto konia stał się nośnikiem nowych elementów wizualnych. Nawiązuje do założyciela marki – Thomasa Burberry’ego – którego inicjały widnieją na nakrętce. Woda Burberry Hero ma typowy dla marki beżowy kolor.

Filmy:

BurberryHero woda toaletowa dla mężczyzn

11×
Nowość
662,00
Korzystniej o 22%
200 ml
512,00

W magazynie | 256,00 / 100 ml, zaw. VAT | Kod: BUR09270
1
Dostawa kurierem DHL
wtorek 21.05.2024
Nasze sklepy
wtorek 21.05.2024