Przejdź do głównej zawartości

Bumble and bumble

Bumble and bumble

 Doskonałej jakości kosmetyki do włosów, dzięki którym w zaciszu swojego domu uzyskasz profesjonalny efekt pięknej i zadbanej fryzury. Wszystko dzięki amerykańskiej marce Bumble and bumble.

Jej historia rozpoczęła się w roku 1977, kiedy to fryzjer Michael Gordon spełnił swoje marzenie i otworzył w Nowym Jorku swój pierwszy salon o zabawnej nazwie Bumble and bumble, która zdradzała również jego podejście do fryzjerskiego rzemiosła. Dla niego było ono bowiem zabawą, zapewniało pozytywne doświadczenia oraz niepowtarzalną możliwość podkreślenia indywidualizmu i osobowości każdego klienta.

W portfolio marki Bumble and bumble znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do kompleksowej pielęgnacji włosów. Wypróbuj szampon Bumble and bumble dla maksymalnej objętości włosów Bumble and bumble Thickening Shampoo, olejek zapewniający blask i wygładzający włosy Bumble and bumble Invisible Oil lub praktyczny suchy szampon Bumble and bumble, który sprawdzi się zawsze, kiedy nie znajdziesz czasu na umycie włosów.

cały tekst ukryć tekst