O marce bruno banani

Marka bruno banani powstała w roku 1994, a jej założycielem był Wolfgang Jassner. W ofercie marki znaleźć można luksusową bieliznę, kostiumy kąpielowe i buty, ale największą popularnością cieszą się rewelacyjnie skomponowane zapachy.
Pierwsze perfumy - bruno banani Woman pojawiły się na rynku w 2001 roku, a ich twórcą był Thierry Wasser. Dzięki swemu energetycznemu, a jednocześnie zmysłowemu charakterowi zapach do dziś cieszy się wielkim uznaniem.

 

W świecie zapachów bruno banani zyskał wizerunek drapieżnej marki przeznaczonej dla pewnych siebie kobiet i mężczyzn pełnych życia i energii. Ten, kto sięga po perfumy bruno banani, jasno i bez skrępowania pokazuje, że czuje się wyjątkowy, ale nie jest pozbawiony dystansu i poczucia humoru.

bruno banani nigdy nie będzie wyborem dla mas, wynikającym ze zbiorowej poprawności czy konformizmu. Jest wyzwaniem, które łączy w sobie gwarancję wysokiej jakości, stylu, wolności i nieskrępowania.

Perfumy bruno banani wyróżniają się nie tylko dynamicznymi i uwodzicielskimi nutami zapachowymi, ale też flakonami o asymetrycznych kształtach, które oddają ich niebanalność. Doskonałe kompozycje zapachowe oraz niezwykle piękny design flakonów szybko przyciągnęły uwagę i zdobyły popularność. Wkrótce znalazły się w centrum zainteresowania tych klientów, którzy cenią nowoczesność, styl, jakość i świeżość.

I nie zapomnij, że bruno banani nie jest dla każdego, jest dla Ciebie!

cały tekst ukryć tekst

Posortowano według bestsellerów według ceny

12

12 Zobacz więcej