Bourjois Contour Clubbingwodoodporna kredka do oczu

13×
Bourjois Contour Clubbing wodoodporna kredka do oczu
Bourjois Contour Clubbing wodoodporna kredka do oczu

Opis produktu Bourjois Contour Clubbing
Właściwości

Wodoodporna kredka do oczu Bourjois Contour Clubbing doskonale podkreśli każdy makijaż, wytrzymując na powiece cały dzień bez rozmazywania.

Właściwości:

  • wodoodporna tekstura zapobiega odciskaniu i rozmazywaniu
  • idealna do stworzenia makijażu na cały dzień
  • delikatnie pielęgnuje wrażliwe okolice oczu

Skład:

  • olej jojoba i bawełna – koją skórę w okolicy oczu
  • testowane oftalmologicznie

Jak stosować:
Prowadzić kreskę płynnym ruchem po powiece od wewnętrznego kącika oka do zewnętrznego.

Właściwości

Odcień
czarny
Efekt
wodoodporne

Napisaliśmy o Bourjois Contour Clubbing
Artykuły

O marce Bourjois

p>Francuska marka Bourjois, założona w 1863 roku przez wizjonera Josepha Alberta Ponsina, specjalizuje się głównie w kosmetykach kolorowych. Pierwszym produktem firmy były woskowe sztyfty do makijażu, przeznaczone wyłącznie dla aktorów teatralnych i noszące dowcipne nazwy, takie jak „Jealous“ („zazdrosny“) czy „Lovesick“ („stęskniony“).
Dziś Bourjois oferuje bogatą paletę produktów - tusze do rzęs, kredki do oczu, szminki, mleczka do demakijażu, dezodoranty, żele pod prysznic, perfumy i inne - przeznaczone głównie dla kobiet. Wciąż jednak stara się zachować swoją oryginalną filozofię, oferując klientom najwyższą jakość za rozsądną cenę. Makijaż Bourjois jest odważny, gustowny, elegancki i nadający się na każdą okazję i nastrój. Zapachy zaskakują zaś zmysłowością i intensywnością.
Warto wspomnieć, że „młodsza siostra Chanel“ (jak promuje się Bourjois) ma obsesję na punkcie kolorów. W jej katalogu znajdziemy 400 różnych odcieni, przy czym jedna czwarta z nich jest co roku zmieniana zgodnie z aktualnymi trendami. Duży nacisk kładzie się też na design opakowań - Bourjois regularnie wypuszcza limitowane kolekcjonerskie edycje w stylu vintage.
Bourjois przywiązuje również dużą wagę do nieustannego opracowywania nowych, innowacyjnych produktów. Firma wynalazła między innymi dwustronny tusz do rzęs (Coup de Théâtre) czy też cienie do oczu w proszku w pomysłowym pojemniku z wbudowaną szczoteczką (Suivez Mon Regard). Bourjois to ulubione kosmetyki nie tylko profesjonalnych makijażystów i stylistów, ale też wielu osób z show biznesu, takich jak Kate Hudson, Jessica Simpson, Kate Middleton czy członkowie popularnego boysbandu One Direction.
Marka Bourjois zainteresuje niewątpliwie każdego, kto chce wyglądać pięknie i wyjątkowo, a także pragnie stworzyć swój własny image, kreatywnie poszukując własnego stylu.

Recenzje Bourjois Contour Clubbing