Boucheron La Collection Santal de Kandy woda perfumowana unisex

1×
Boucheron La Collection Santal de Kandy woda perfumowana unisex
Boucheron La Collection Santal de Kandy woda perfumowana unisex
125 ml
437,50

350,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: BCH01662 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 28.06.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 28.06.2021

Opis Boucheron La Collection Santal de Kandy
Skład

Daj się przenieść na Sri Lankę do starodawnego, świętego miasta Kandy, będącego w przeszłości siedzibą królów. Woda perfumowana Boucheron La Collection Santal de Kandy swoimi drzewnymi i kwiatowymi esencjami, z dodatkiem intensywnych przypraw, przywołuje atmosferę tego świętego miejsca, otoczonego górami i lasami.

  • kwiatowo-drzewny zapach
  • element serii La Collection, zainspirowanej przez poszukiwaczy drogocennych kamieni
  • zapach unisex – dla kobiet i mężczyzn

Skład zapachu
Intensywnie korzenne otwarcie zapachu Boucheron La Collection Santal de Kandy należy do nut kardamonu i czarnego pieprzu. Lekko łagodzą je później odurzające esencje kwiatowe jaśminu i fiołka. W kusząco drzewnej bazie, która najdłużej utrzymuje się na skórze, wyczujesz z kolei rozgrzewający cedr i drzewo sandałowe.

Historia zapachu
Niezwykła seria zapachów Boucheron La Collection opowiada historie poszukiwaczy drogocennych kamieni Maison Boucheron, którzy ze swoich dalekich podróży przywozili nie tylko szlachetne kamienie, ale także wiele nowych przeżyć, zdobyczy wiedzy i zapachów. Te wyjątkowe wspomnienia są teraz zamknięte w środku majestatycznych szklanych flakonów.

Woda perfumowana Santal de Kandy została zaprezentowana w 2018 roku, przywołując piękno i atmosferę jednego z najświętszych miejsc buddyzmu, a także ostatniej stolicy nieistniejącego już syngaleskiego królestwa – Kandy.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
czarny pieprz, kardamon
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
fiołek, jaśmin
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
cedr, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne

O marce Boucheron

Perfumy Boucheron | Boucheron to firma, która pojawiła się na rynku  w 1858 roku i założył ją  Francuz Frederic Boucheron, który skupiał się na projektowaniu przede wszystkim biżuterii. W 1988 roku Boucheron zaczął produkować również perfumy. W sumie 18 rodzajów wyjątkowych zapachów tworzą precyzyjnie ozdobione flakony perfum. Różnorodne zapachy od  lekkich, kwiatowych poprzez silniejsze i wyraziste to są właśnie zapachy marki Boucheron.

Recenzje Boucheron La Collection Santal de Kandy1