Przejdź do głównej zawartości

Bondi Sands

O marce Bondi Sands

Słońce, piasek i morze – trzy słowa, które doskonale oddają istotę australijskiego stylu życia. Marka Bondi Sands uchwyciła jego ideę, zamykając ją w swoich produktach samoopalających oraz kosmetykach do opalania i pielęgnacji ciała. Misją Bondi Sands jest sprawienie, by idealna opalenizna była dostępna dla każdego – dzięki czemu możesz poczuć się jak po powrocie z kultowej australijskiej plaży Bondi Beach, która stanowi główną inspiracją marki.

 

Powstanie projektu Bondi Sands jest wynikiem serii zbiegów okoliczności, z których najważniejszym było spotkanie dwóch Australijczyków, Shawna Wilsona i Blaira Jamesa, w solarium Blaira. Obaj zamarzyli o tym, by wypełnić lukę na rynku, na którym istniały wówczas jedynie niskiej jakości samoopalacze, dające nienaturalny efekt. W 2012 r. osiągnęli zamierzony cel i rozpoczęli sprzedaż kosmetyków Bondi Sands, początkowo w Australii, a następnie w Nowej Zelandii, Europie i Ameryce.

Zapewnij swojej skórze prawdziwą opaleniznę Bondi Sands – naturalnie wyglądający brąz, którego nie powstydziłby się żaden Australijczyk, spędzający letnie dni na kultowej plaży Bondi. W uzyskaniu złocistego odcienia skóry pomoże Ci olejek samoopalający czy szybkoschnąca pianka samoopalająca Bondi Sands Liquid Gold. Jeśli chcesz osiągnąć efekt wyjątkowo intensywnej i ciemnej opalenizny, sięgnij po produkty z linii Bondi Sands Ultra Dark. Ciemną opaleniznę zapewnią Ci również pianki Bondi Sands Aero, które wymagają dłuższego czasu działania, sięgającego nawet 6 godzin. Warto również wspomnieć o kosmetykach ochronnych z filtrem SPF – mleczkach czy mgiełkach w sprayu Bondi Sands Sunscreen.

cały tekst ukryć tekst