Biotherm Blue Therapy

zestaw kosmetyków VIII.

Biotherm Blue Therapy zestaw kosmetyków VIII.
Biotherm Blue Therapy zestaw kosmetyków VIII.
109,00

Zaoszczędź 17%
zestaw kosmetyków VIII.
90,00

Kod: BIO05069 | Ponad 5 szt. w magazynie

Zestaw zawiera: Lait Corporel Anti-Drying Body Milk with Citrus Essences 100 ml + Cleansing and Makeup Removing Total Renew.Oil 30 ml + Nutritive Repairing Blue Therapy Cream-in-Oil 10 ml

szt.
Dostawa kurierem DPD
środa 19.06.2019
Nasze sklepy
środa 19.06.2019
Biotherm Blue Therapy
zestaw kosmetyków VIII. | 90,00

Właściwości

Typ skóry
sucha
Typ zestawu
zestaw kosmetyków

O marce Biotherm

Biotherm oznacza harmonijne współbrzmienie człowieka z przyrodą. Zanurz się w wodnym świecie tych wyjątkowych kosmetyków.

Marka Biotherm inspiruje się siłą źródeł termalnych, minerałów i innych substancji biologicznie czynnych. Wyjątkowy skład jej produktów czerpie energię głównie z wody jako żywiołu natury, który dał początek życiu.

O działaniach naturalnego źródła w Pirenejach wiedziano od wieków. Niektórzy wierzyli nawet, że to źródło wiecznej młodości. W latach 50. ubiegłego wieku na powierzchni tego źródła zauważono niezwykłą substancję, której nadzwyczajnych właściwości dowiodły także późniejsze badania dr. Jose Julliena. Połączył on swoją wiedzę z doświadczeniem kosmetyczki Janine Marissal i wspólnie położyli fundamenty pod markę Biotherm.

Woda dzięki swoim niepowtarzalnym cechom biologicznym pozostaje w idealnej harmonii ze skórą człowieka, co pozwala jej w wyjątkowy sposób regenerować i chronić skórę. Dziś Biotherm oferuje najwyższej jakości produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, podobnie jak świeże i urzekające zapachy z naturalnymi akcentami. Ty także przetestuj siłę wody.