Przejdź do głównej zawartości

PIELĘGNACJA DOPASOWANA DO POTRZEB TWOJEJ SKÓRY BIOTHERM

PIELĘGNACJA REGENERUJĄCA DO TWARZY

Biotherm Life Plankton™


Odkryj niezwykłe właściwości regenerujące Life Plankton™, mikroorganizmu naturalnego pochodzenia z francuskich Pirenejów. Na oczyszczoną skórę twarzy nanieś serum regenerujące Life Plankton™ Elixir, zawierające wysokie stężenie tej substancji czynnej, która odnawia, wzmacnia i chroni skórę.

Następnie uzupełnij swoją codzienną pielęgnację o balsam nawilżający, krem pod oczy lub specjalne ampułki, by uzyskać maksymalne efekty.

PIELĘGNACJA PRZECIWZMARSZCZKOWA I PRZECIWSTARZENIOWA

Biotherm Blue Therapy


Przedwczesne oznaki starzenia skóry wymagają skutecznej pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Rozpoczynaj codzienną pielęgnację od naniesienia pianki oczyszczającej, a następnie dla uzyskania maksymalnych efektów stosuj kremy na dzień i na noc Blue Therapy Red Algae Uplift, które dzięki różnym formułom doskonale się uzupełniają. Wyraźnie wzmacniają skórę i wygładzają drobne zmarszczki. Pamiętaj również o stosowaniu preparatu do wrażliwej skóry wokół oczu.

Jeśli borykasz się z problemami skórnymi, wypróbuj 28-dniową intensywną kurację ujędrniającą.

PIELĘGNACJA NAWILŻAJĄCA DLA SKÓRY TWARZY

Biotherm AquasourceNawilżona skóra jest jędrniejsza, bardziej odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych i wygląda zdrowiej. Biotherm oferuje pielęgnację, zapewniającą Twojej skórze intensywne nawilżenie. W jej skład wchodzi tonik Biosource, który nawilża skórę i zmywa z jej powierzchni wszelkie zanieczyszczenia. Linia Aquasource zaspokoi potrzeby Twojej skóry, zapewniając jej odpowiednią pielęgnację na dzień i na noc w postaci serum, kremu na dzień/na noc oraz kremu pod oczy o lekkiej, szybko wchłaniającej się formule.

PIELĘGNACJA MĘSKIEJ SKÓRY TWARZY

Biotherm Homme


Męska skóra również zasługuje na odpowiednie nawilżenie, oczyszczenie i regenerację. Dlatego oprócz żelu myjącego, w ramach codziennej pielęgnacji, stosuj preparat Aquapower, która sprawia, że skóra staje się elastyczna i odżywiona. Z wiekiem równie istotna staje się regeneracja, którą zapewni linia Force Supreme, przywracająca skórze jędrność i zwalczająca oznaki starzenia.

Przy regularnym goleniu, z pewnością docenisz kojący i nawilżający balsam Ultra Confort.