Przejdź do głównej zawartości

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Raka

16 lipca 2019notino.pl

Raki są czwartym z kolei znakiem Zodiaku, a ich żywiołem jest woda. Najważniejsze są dla nich silne relacje z domem i rodziną, dla których są w stanie wiele poświęcić. Osoby spod tego znaku mogą poszczycić się świetną pamięcią, co może okazać się pomocne w nauce języków obcych. Proces decyzyjny u Raków oparty jest raczej na intuicji, niż logicznych argumentach. Żywiołowi wody zawdzięczają empatię oraz umiejętność rozumienia i postrzegania uczuć oraz emocji innych osób. Ich ulubioną aktywnością jest często turystyka i zwiedzanie, co poniekąd wiąże się z ich zamiłowaniem do tradycji.

Ponieważ osoby spod znaku Raka potrzebują bezpiecznego schronienia, którym jest dla nich dom, przykładają wagę do tego, by był on przytulny i komfortowy. Może się do tego przyczynić pachnąca świeca z pękniętym drewnianym knotem Woodwick Linen z białego wosku, która razem z zielonym kolorem jest bliska Rakowi. Istotny jest też fakt, że Raki niezwykle rzadko i niechętnie porzucają czy opuszczają swój dom.

Słabością Raków bywa niekiedy ich wielka wrażliwość, czasem granicząca z nadwrażliwością i drażliwością. Często towarzyszą temu wahania nastroju czy płaczliwość. Raki powinny też oduczyć się obrażania, przy którym wycofują się w głąb siebie, co utrudnia im znalezienie rozsądnego rozwiązania. Raki również niechętnie idą na kompromisy i z trudnością przystosowują się do nowych warunków. Osoby te ponadto, zwłaszcza w młodości, często muszą radzić sobie z różnymi obawami i lękami.

Perfumy dla kobiet spod znaku Raka

Ogromna wrażliwość wiąże się często z czułością i romantycznością, które to wartości idealnie oddaje aromat wody toaletowej Chloé Roses de Chloé. Kobiety spod znaku Raka docenią ten pełen róż, kwiatowy zapach, który doda im uroku i czaru, zwiększając pewność siebie. Woda została wprowadzona na rynek w roku 2013. Można ją nosić na każdą okazję.

Kolejnym subtelnym zapachem, odpowiednim dla osób spod znaku Raka, jest woda toaletowa Jil Sander Eve. Również ta kompozycja łączy w sobie piękno i delikatność, wzmocnione czystymi i silnymi akordami zapachowymi. Perfumy te zdolne są podkreślić charakter kobiet spod tego znaku, szczególnie poczucie wolności i tęsknotę za swobodą, co umożliwi Rakom pozbyć się niepotrzebnych obaw i ograniczeń. Zmysłowość, tej wody toaletowej pozwoli Ci cieszyć się każdą chwilą. Perfumy można stosować zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Perfumy dla mężczyzn urodzonych pod znakiem Raka

Gdyby wśród osób spod znaku Raka znalazł się mężczyzna, który ma odwagę wyróżnić się z tłumu, zapewne pachniałby perfumami . Dzięki temu zapachowi możesz odkryć wiele nowych dróg, które zazwyczaj pozostają w ukryciu. Charakter perfum stoi może w sprzeczności z naturą Raka, ale ten fakt wcale nie musi być ich wadą. Wręcz przeciwnie - zapach przynosi wyzwolenie i umożliwia zobaczyć nowe horyzonty, otwierające przed Tobą nowe możliwości. Perfumy doskonałe do noszenia na co dzień.

Jeśli szukasz zapachu, który wzmocni Twój charakter, woda toaletowa Burberry Touch for Men będzie doskonałym wyborem. To kompozycja, która nigdy Cię nie zawiedzie i spodoba się zarówno Rakom, które lubią tradycyjne połączenia zapachowe, jak i tym poszukującym czegoś nowego. Perfumy te, noszone na co dzień, dodadzą Ci elegancji w każdej sytuacji. Dzięki temu będziesz postrzegany jako osoba pewna siebie, nie obawiająca się bronić własnej opinii.

Więcej propozycji perfum i kosmetyków dla osób spod znaku Raka znajdziesz tutaj.

Czytaj więcej