beautyblender® RE-DEW rozświetlający spray utrwalający

beautyblender® RE-DEW rozświetlający spray utrwalający
beautyblender® RE-DEW rozświetlający spray utrwalający
Wyprzedaż
Zaoszczędź
132,40

Zaoszczędź 25%
50 ml
98,40

196,80 / 100 ml, w tym VAT
Kod: BEA00024 | Ponad 5 szt. w magazynie
1
InPost Paczkomaty
już jutro wtorek 11.05.2021
Nasze sklepy
już jutro wtorek 11.05.2021

Opis beautyblender® RE-DEW
Właściwości

Produkt do utrwalenia makijażu beautyblender® RE-DEW jest niezastąpiony, jeśli chcesz mieć pewność, że Twój makijaż pozostanie perfekcyjny, nawet po kilku godzinach.

Właściwości:

  • długotrwałe utrwalenie makijażu
  • zapewnia perfekcyjny wygląd
  • rozjaśnia skórę

Sposób użycia:
Przed użyciem dokładnie wstrząśnij, rozpyl na twarz odpowiednią ilość preparatu. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. Powtarzaj w razie potrzeby kiedykolwiek w ciągu dnia.

Właściwości

Efekt
Utrwalanie

O marce beautyblender®

Beautyblender® to pierwszy na świecie aplikator w formie gąbki do makijażu. Jego oryginalny, pozbawiony krawędzi kształt oraz wysokiej jakości materiał zapewnia równomierną aplikację podkładu bez plam i smug.

Za powstaniem gąbki Beautyblender® stoi znana na całym świecie hollywoodzka wizażystka Rea Ann Silva, która wyznaje zasadę, że perfekcyjnie naniesiony makijaż to klucz do nieskazitelnego wyglądu. Gdy w 2002 roku zaprojektowała ten innowacyjny aplikator, rozpoczęła tym samym małą rewolucję w świecie kosmetyków. Beautyblender® jest hipoalergiczny i bardzo przyjemny dla skóry, ponadto dzięki prostocie użycia pozwoli ci nanieść makijaż w rekordowym czasie. Dlatego też szybko stanie się niezbędną częścią wyposażenia twojej kosmetyczki.

Aktualnie marka oferuje nie tylko oryginalne gąbki Beautyblender® , ale również wiele innych produktów, zapewniających jeszcze doskonalszy makijaż.

Recenzje beautyblender® RE-DEW