BaByliss For Men E650Etrymer do nosa

BaByliss For Men E650E trymer do nosa
BaByliss For Men E650E trymer do nosa
trymer do nosa
71,90

Kod: BBS1704 | W magazynie
1
InPost Paczkomaty
sobota 6.06.2020
Nasze sklepy
sobota 6.06.2020

Opis produktu BaByliss For Men E650E
Właściwości

Przyrząd BaByliss For Men E650E pozwoli Ci mieć swój wygląd stale pod kontrolą. Łatwe stosowanie czyni z niego idealnego pomocnika przy prostych stylizacjach.

Właściwości:

  • z łatwością poradzi sobie z niepożądanym owłosieniem
  • praca na baterie

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją użycia.

Właściwości

Rodzaj zasilania
bateriami

O marce BaByliss

Marka BaByliss ucieleśnia wyobrażenie o profesjonalnej pielęgnacji włosów. Powstała w niezwykle barwnych latach 60-tych ubiegłego wieku. Na planach filmowych królowała wtedy Brigitte Bardot, fanki mdlały na koncertach The Beatles a Paryż był miejscem, w którym obserwowano najbardziej interesujące zjawiska w światowej modzie.

W pobliżu wieży Eiffela nad swoim pomysłem ciężko pracował fryzjer René Leliévre i to właśnie w jego pracowni powstała pierwsza elektryczna lokówka do włosów. Na sukces nie trzeba było długo czekać, rewolucyjne urządzenie szybko stało się hitem i dało początek marce Babyliss.

W ciągu kolejnych lat BaByliss stała się jednym z liderów światowego rynku pielęgnacji włosów a także najpopularniejszą marką w Europie w kategorii prostowania włosów. Urządzenia Babyliss są dziś obecne w domach i salonach fryzjerskich w ponad 60 krajach świata.

Recenzje BaByliss For Men E650E