BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EPE prostownica do włosów

2×
BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EPE prostownica do włosów
BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EPE prostownica do włosów
Promocje
Wyprzedaż
(BAB2071EPE)
269,00

269,00 / 1 szt., w tym VAT
Kod: BBL1588 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 8.03.2021
Nasze sklepy
wtorek 9.03.2021

Opis produktu BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EPE
Właściwości

Opis:
Prostownica do włosów Babyliss Pro Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EP to urządzenie z doskonałą technologią do stylizacji każdego rodzaju włosów. W szybki i łatwy sposób wyczaruje idealną fryzurę, nie uszkadzając włosów. Prostownica szybko się nagrzewa i gwarantuje stabilną temperaturę na całej długości włosów. To niezwykle wydajne urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla włosów. Płytki stworzone są z nowoczesnego materiału, który bez ciagnięcia wyprostuje włosy już po pierwszym przeciągnięciu. Prostownica do włosów Babyliss Pro Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EP ma wbudowany segment grzewczy z automatyczną regulacją w najnowszej technologii Advanced Heat Management, który umożliwia precyzyjną i stałą, elektroniczną kontrolę temperatury. Technologia ta umożliwia natychmiastowe nagrzanie urządzenia, osiągnięcie bardzo wysokiej temperatury i zapewnienie jej stabilności z dokładnością do 0,5 °C. Płytki stworzone są w nano-technologii Sol-Gel z nową powłoką zawierającą mikrocząsteczki ceramiczno-tytanowe. Dzięki tej technologii płytki są gładsze i zapewniają doskonały poślizg włosów bez niepożądanego tarcia.
Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EP to doskonałe urządzenie do domowej i profesjonalnej stylizacji włosów. Z tym urządzeniem w łatwy sposób stworzysz wymarzoną fryzurę. Rozwinie ono twoją kreatywność i stanie się codziennym pomocnikiem podczas stylizacji. Wypróbuj nowe właściwości prostownicy i bądź piękna każdego dnia!

Efekty:

 • prostownica do włosów z doskonałą technologią przeznaczona do każdego rodzaju włosów
 • w szybki i łatwy sposób stworzy idealną fryzurę, nie nieszcząc włosów
 • szybko się nagrzewa i gwarantuje stabilną temperaturę na całej długości włosów
 • to niezwykle wydajne urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla włosów
 • bez ciągnięcia włosy wyprostuje już po pierwszym przeciągnięciu

Charakterystyka:

 • umożliwia precyzyjną i stałą, elektroniczną kontrolę temperatury
 • powłoka nano-tytanowa przedłuża żywotność urządzenia aż o 40% i zapewnia odporność na działanie wysokiej temperatury, zarysowań czy substancji chemicznych
 • technologia Sol-Gel umożliwia lepszy poślizg – gładszy o 25% w porównaniu z powłoką ceramiczną
 • Advanced Heat Management System™ - natychmiastowe nagrzanie płytek, utrzymuje stałą moc zaokrąglonych płytek w technologii Ceramic
 • ruchome płytki dają lepszy kontakt z włosami
 • końcówka urządzenia pozostaje chłodna dla lepszej manipulacji urządzeniem
 • końcówki izolacyjne i podstawka zapewniają większy komfort użytkowania
 • obrotowy kabel zasilający o długości 2,7 m
 • światełka kontrolne wysokości temperatury

Parametry techniczne:

 • napięcie 230 V
 • 3-stopniowa regulacja temperatury: 170-200-230 °C
 • wielkość płytek: 2,5 x 9 cm

Sposób użycia:
Podłącz prostownicę do włosów do prądu i naciśnij raz włącznik 0/1. Najniższa wybrana temperatura wynosi 170 °C. Żeby wybrać inną temperaturę, należy ponownie przycisnąć włącznik. W przypadku włosów cienkich i farbowanych należy ustawić niższą temperaturę, a w przypadku grubych i niepodatnych – wyższą. Światełko kontrolne miga, dopóki nie zostanie osiągnięta wymagana temperatura.

Instrukcję obsługi znajdziesz TUTAJ

Właściwości

Rodzaj zasilania
sieciowe

O marce BaByliss PRO

BaByliss Pro to francuska marka zajmująca się produkcją najwyższej jakości elektrycznych urządzeń do włosów. Marka powstała w latach 60. ubiegłego wieku, kiedy to słynny paryski fryzjer pan Lelièvre, opracował w swoim studio fryzjerskim w pobliżu wieży Eiffela pierwszą elektryczną lokówkę do włosów.
Urządzenia BaByliss Pro są przeznaczone zarówno do profesjonalnego użytku, jak i domowej stylizacji włosów. W szerokim asortymencie BaByliss Pro znajduje się wiele rodzajów prostownic, lokówek, maszynek do strzyżenia, suszarek i specjalnych środków do pielęgnacji włosów. Firma BaByliss Pro współpracuje z osobistościami świata mody i stylizacji włosów, nieustannie rozwijając nowe technologie.
Urządzenia BaByliss Pro odznaczają się starannym wykończeniem i wyjątkowymi funkcjami, odpowiednimi dla każdego rodzaju włosów. Produkty BaByliss Pro są niezwykle wydajne i nie niszczą włosów, a dzięki temu oraz wielu innym genialnym właściwościom zyskały sobie grono zadowolonych użytkowników na całym świecie.

Recenzje BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EPE2