BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EPEprostownica do włosów

2×
BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EPE prostownica do włosów
BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EPE prostownica do włosów
Darmowa dostawa
(BAB2071EPE)
290,80

290,80 / 1 szt., w tym VAT
Kod: BBL1588 | W magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Zyskaj bezpłatną dostawę na wszystkie zamówienia.
Dostawa kurierem DPD
piątek 25.09.2020
Nasze sklepy
piątek 25.09.2020

Opis produktu BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EPE
Właściwości

Opis:
Prostownica do włosów Babyliss Pro Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EP to urządzenie z doskonałą technologią do stylizacji każdego rodzaju włosów. W szybki i łatwy sposób wyczaruje idealną fryzurę, nie uszkadzając włosów. Prostownica szybko się nagrzewa i gwarantuje stabilną temperaturę na całej długości włosów. To niezwykle wydajne urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla włosów. Płytki stworzone są z nowoczesnego materiału, który bez ciagnięcia wyprostuje włosy już po pierwszym przeciągnięciu. Prostownica do włosów Babyliss Pro Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EP ma wbudowany segment grzewczy z automatyczną regulacją w najnowszej technologii Advanced Heat Management, który umożliwia precyzyjną i stałą, elektroniczną kontrolę temperatury. Technologia ta umożliwia natychmiastowe nagrzanie urządzenia, osiągnięcie bardzo wysokiej temperatury i zapewnienie jej stabilności z dokładnością do 0,5 °C. Płytki stworzone są w nano-technologii Sol-Gel z nową powłoką zawierającą mikrocząsteczki ceramiczno-tytanowe. Dzięki tej technologii płytki są gładsze i zapewniają doskonały poślizg włosów bez niepożądanego tarcia.
Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EP to doskonałe urządzenie do domowej i profesjonalnej stylizacji włosów. Z tym urządzeniem w łatwy sposób stworzysz wymarzoną fryzurę. Rozwinie ono twoją kreatywność i stanie się codziennym pomocnikiem podczas stylizacji. Wypróbuj nowe właściwości prostownicy i bądź piękna każdego dnia!

Efekty:

 • prostownica do włosów z doskonałą technologią przeznaczona do każdego rodzaju włosów
 • w szybki i łatwy sposób stworzy idealną fryzurę, nie nieszcząc włosów
 • szybko się nagrzewa i gwarantuje stabilną temperaturę na całej długości włosów
 • to niezwykle wydajne urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla włosów
 • bez ciągnięcia włosy wyprostuje już po pierwszym przeciągnięciu

Charakterystyka:

 • umożliwia precyzyjną i stałą, elektroniczną kontrolę temperatury
 • powłoka nano-tytanowa przedłuża żywotność urządzenia aż o 40% i zapewnia odporność na działanie wysokiej temperatury, zarysowań czy substancji chemicznych
 • technologia Sol-Gel umożliwia lepszy poślizg – gładszy o 25% w porównaniu z powłoką ceramiczną
 • Advanced Heat Management System™ - natychmiastowe nagrzanie płytek, utrzymuje stałą moc zaokrąglonych płytek w technologii Ceramic
 • ruchome płytki dają lepszy kontakt z włosami
 • końcówka urządzenia pozostaje chłodna dla lepszej manipulacji urządzeniem
 • końcówki izolacyjne i podstawka zapewniają większy komfort użytkowania
 • obrotowy kabel zasilający o długości 2,7 m
 • światełka kontrolne wysokości temperatury

Parametry techniczne:

 • napięcie 230 V
 • 3-stopniowa regulacja temperatury: 170-200-230 °C
 • wielkość płytek: 2,5 x 9 cm

Sposób użycia:
Podłącz prostownicę do włosów do prądu i naciśnij raz włącznik 0/1. Najniższa wybrana temperatura wynosi 170 °C. Żeby wybrać inną temperaturę, należy ponownie przycisnąć włącznik. W przypadku włosów cienkich i farbowanych należy ustawić niższą temperaturę, a w przypadku grubych i niepodatnych – wyższą. Światełko kontrolne miga, dopóki nie zostanie osiągnięta wymagana temperatura.

Instrukcję obsługi znajdziesz TUTAJ

Właściwości

Rodzaj zasilania
sieciowe

O marce BaByliss PRO

p>BaByliss Pro to francuska marka zajmująca się produkcją najwyższej jakości elektrycznych urządzeń do włosów. Marka powstała w latach 60. ubiegłego wieku, kiedy to słynny paryski fryzjer pan Lelièvre, opracował w swoim studio fryzjerskim w pobliżu wieży Eiffela pierwszą elektryczną lokówkę do włosów.
Urządzenia BaByliss Pro są przeznaczone zarówno do profesjonalnego użytku, jak i domowej stylizacji włosów. W szerokim asortymencie BaByliss Pro znajduje się wiele rodzajów prostownic, lokówek, maszynek do strzyżenia, suszarek i specjalnych środków do pielęgnacji włosów. Firma BaByliss Pro współpracuje z osobistościami świata mody i stylizacji włosów, nieustannie rozwijając nowe technologie.
Urządzenia BaByliss Pro odznaczają się starannym wykończeniem i wyjątkowymi funkcjami, odpowiednimi dla każdego rodzaju włosów. Produkty BaByliss Pro są niezwykle wydajne i nie niszczą włosów, a dzięki temu oraz wielu innym genialnym właściwościom zyskały sobie grono zadowolonych użytkowników na całym świecie.

Recenzje BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 Ultra Culr 2071EPE2