Avon Imari Fantasy

woda toaletowa dla kobiet 50 ml

1×
Avon Imari Fantasy woda toaletowa dla kobiet 50 ml
Avon Imari Fantasy woda toaletowa dla kobiet 50 ml
Avon Imari Fantasy woda toaletowa dla kobiet 50 ml
Avon Imari Fantasy woda toaletowa dla kobiet 50 ml
50 ml

Kod: AVO5368 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Avon Imari Fantasy
50 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis perfum Avon Imari Fantasy

Woda toaletowa Avon Imari Fantasy to nieodparcie kuszący i wyjątkowy zapach, który oszołomi Cię intensywnością i powiewem luksusu.

  • orientalny zapach
  • drzewny, aromatyczny zapach
  • dla zmysłowej kobiety
  • na wieczorne wyjścia i specjalne okazje

Skład

Głowa
gruszka, mandarynka włoska, różowy pieprz
Serce
jaśmin, karmel, kwiat pomarańczy, orzech laskowy
Podstawa
kaszmir, paczuli, wanilia
Grupy zapachów
drzewne, orientalne

O marce Avon

Perfumy Avon | Kosmetyki Avon - legenda wśród firm kosmetycznych. Avon to przodująca marka kosmetyczna obecna na całym świecie. Należy do największych w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej - jej produkty sprzedaje ponad 6 milionów niezależnych konsultantów w ponad stu krajach świata. Szeroka oferta Avon obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, perfumy, dodatki czy elementy wyposażenia domu.
Ta znana marka, która pojawiła się na przykład w kultowym filmie Tima Burtona „Edward Nożycoręki“, początkowo wiązała się z książkami wysyłkowymi Davida McConella, do których od końca XIX w. zaczął dołączać próbki kosmetyków. Ponieważ zainteresowanie jego perfumami było większe niż książkami, postanowił otworzyć firmę kosmetyczną California Parfume Company.
Wyadana w 1929 r. seria produktów firmy otrzymała nazwę Stradford upon Avon na cześć miasta rodzinnego ulubionego autora McConella, czyli Williama Shakespeara. Firma odniosła ogromny sukces i w 1939 r. zmieniła nazwę na Avon Product Inc.
Myślą przewodnią firmy było przekonanie samego Davida McConnella, że w sprzedaży bezpośredniej najważniejszy jest kontakt z klientem. Pierwszą konsultantką Avon była Pani P. F. E. Albee, która stała się jedną z pierwszych kobiet, które uzyskały finansową niezależność.
Do dziś Avon dotrzymuje danego kobietom zobowiązania dotyczącego możliwości nieograniczonego zarobku oraz ochrony ich zdrowia i praw. Dlatego Avon angażuje się w różne projekty charytatywne skierowane na walkę z rakiem piersi i z przemocą domową. W ramach dzialalności uświadamiającej społeczeństwo koncentruje się na ekologii i odnowie lasów równikowych. Jako jedna z pierwszych znanych firm kosmetycznych ponad 20 lat temu przestała testować produkty na zwierzętach.
Do najbardziej znanych marek firmy Avon należą ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft czy Advance Techniques. Szeroka oferta kosmetyków do twarzy i ciała, kosmetyków kolorowych, perfum i innych produktów pielęgnacyjnych tworzona jest w Centrum badań i rozwoju w stanie Nowy Jork. Jego pracownicy są specjalistami w takich dziedzinach, jak biochemia, mikrobiologia, toksykologia, dermatologia i testowanie kliniczne.
Avon stara się uczynić życie piękniejszym.

Ocena Avon Imari Fantasy

Dodać nową opinię

5.0
1 ocena
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne