Avon Eve Duet

woda perfumowana dla kobiet 2 x 25 ml

Avon Eve Duet woda perfumowana dla kobiet 2 x 25 ml
Avon Eve Duet woda perfumowana dla kobiet 2 x 25 ml
Avon Eve Duet woda perfumowana dla kobiet 2 x 25 ml
Avon Eve Duet woda perfumowana dla kobiet 2 x 25 ml
2 x 25 ml
59,00

Kod: AVO5231 | Ponad 20 szt. w magazynie

Radiant: Type of Fragrance: Flolar Fruity, Main Notes: Clementine, Water Lily, Jasmine; Sensual: Type of Fragrance: Chypre Floral, Main Notest: Pink Pepper, Jasmine, Patchouli

szt.
Dostawa kurierem DPD
wtorek 28.05.2019
Nasze sklepy
wtorek 28.05.2019
Avon Eve Duet
2 x 25 ml | 59,00

Opis perfum Avon Eve Duet

  • kwiatowo-owocowy zapach
  • dla romantycznej kobiety
  • do używania na co dzień, ale też na specjalne okazje

Skład

Grupy zapachów
drzewne, kwiatowe, owocowe

O marce Avon

Perfumy Avon | Kosmetyki Avon - legenda wśród firm kosmetycznych. Avon to przodująca marka kosmetyczna obecna na całym świecie. Należy do największych w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej - jej produkty sprzedaje ponad 6 milionów niezależnych konsultantów w ponad stu krajach świata. Szeroka oferta Avon obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, perfumy, dodatki czy elementy wyposażenia domu.
Ta znana marka, która pojawiła się na przykład w kultowym filmie Tima Burtona „Edward Nożycoręki“, początkowo wiązała się z książkami wysyłkowymi Davida McConella, do których od końca XIX w. zaczął dołączać próbki kosmetyków. Ponieważ zainteresowanie jego perfumami było większe niż książkami, postanowił otworzyć firmę kosmetyczną California Parfume Company.
Wyadana w 1929 r. seria produktów firmy otrzymała nazwę Stradford upon Avon na cześć miasta rodzinnego ulubionego autora McConella, czyli Williama Shakespeara. Firma odniosła ogromny sukces i w 1939 r. zmieniła nazwę na Avon Product Inc.
Myślą przewodnią firmy było przekonanie samego Davida McConnella, że w sprzedaży bezpośredniej najważniejszy jest kontakt z klientem. Pierwszą konsultantką Avon była Pani P. F. E. Albee, która stała się jedną z pierwszych kobiet, które uzyskały finansową niezależność.
Do dziś Avon dotrzymuje danego kobietom zobowiązania dotyczącego możliwości nieograniczonego zarobku oraz ochrony ich zdrowia i praw. Dlatego Avon angażuje się w różne projekty charytatywne skierowane na walkę z rakiem piersi i z przemocą domową. W ramach dzialalności uświadamiającej społeczeństwo koncentruje się na ekologii i odnowie lasów równikowych. Jako jedna z pierwszych znanych firm kosmetycznych ponad 20 lat temu przestała testować produkty na zwierzętach.
Do najbardziej znanych marek firmy Avon należą ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft czy Advance Techniques. Szeroka oferta kosmetyków do twarzy i ciała, kosmetyków kolorowych, perfum i innych produktów pielęgnacyjnych tworzona jest w Centrum badań i rozwoju w stanie Nowy Jork. Jego pracownicy są specjalistami w takich dziedzinach, jak biochemia, mikrobiologia, toksykologia, dermatologia i testowanie kliniczne.
Avon stara się uczynić życie piękniejszym.

Ocena Avon Eve Duet

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!