AvonEve Duet woda perfumowana dla kobiet

Avon Eve Duet woda perfumowana dla kobiet
Avon Eve Duet woda perfumowana dla kobiet
Zaoszczędź
81,10

Zaoszczędź 27%
2 x 25 ml
59,00

118,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: AVO5231 | W magazynie

Radiant: Type of Fragrance: Flolar Fruity, Main Notes: Clementine, Water Lily, Jasmine; Sensual: Type of Fragrance: Chypre Floral, Main Notest: Pink Pepper, Jasmine, Patchouli

1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 25.10.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 25.10.2021

Opis Avon Eve Duet
Skład

W tej wyjątkowej kompozycji zapachowej udało się uchwycić połączenie delikatności i siły, charakterystyczne dla każdej kobiety. Woda perfumowana Avon Eve Duet odkryje Twoją wyjątkowość, podkreślając jednocześnie kobiecą charyzmę i czar.

  • zapach kwiatowy
  • zapach owocowy
  • zapach drzewny
  • idealny zapach dla kobiet o romantycznej duszy
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe, drzewne

O marce Avon

Kosmetyki Avon to żywa legenda w świecie piękna. Marka od ponad 125 lat troszczy się nie tylko o urodę, ale o kobiety w ogóle, oferując produkty pielęgnacyjne, kosmetyki kolorowe i perfumy Avon.

Historię firmy zapoczątkował w 1886 roku obwoźny sprzedawca książek David McConnell, który do każdego sprzedanego egzemplarza dodawał pachnący prezent. Wkrótce jego perfumy stały się bardziej popularne niż oferowane książki, postanowił więc założyć własną firmę kosmetyczną, bazującą na sprzedaży bezpośredniej i osobistym kontakcie z klientem. Tak powstała idea pierwszej Avon Lady (konsultantki), która dodatkowo umożliwiała kobietom uzyskanie niezależności finansowej. Integralną częścią sprzedaży bezpośredniej stał się też katalog Avon.

Dziś Avon oferuje swoje produkty również online, choć wciąż nie rezygnuje z tradycyjnych sposobów sprzedaży. Wypróbuj i Ty kosmetyki tej sprawdzonej marki. Na szczególną uwagę zasługują produkty do pielęgnacji skóry twarzy z serii Anew, produkty do włosów Advance Techniques, ekskluzywna kolekcja Luxe, produkty do pielęgnacji Planet Spa, czy dziecięca seria Avon Baby.

 

Recenzje Avon Eve Duet