AvèneSun Sensitive mgiełka ochronna SPF 30

Avène Sun Sensitive mgiełka ochronna SPF 30
Avène Sun Sensitive mgiełka ochronna SPF 30
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
88,00

Zaoszczędź 30%
150 ml
60,75

W magazynie | 40,50 / 100 ml, w tym VAT | Kod: AVE1345
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Chroń wrażliwą skórę przed promieniowaniem słonecznym bez konieczności smarowania. Mgiełka ochronna Avène Sun Sensitive chroni komórki przed fotostarzeniem i wolnymi rodnikami. Dzięki zawartości wody termalnej Avène działa łagodząco i zmiękcza wrażliwą skórę, nadając jej aksamitną delikatność. Aplikację ułatwia możliwość nanoszenia 360°.

Właściwości:

 • zapewnia ochronę przed szerokim spektrum promieniowania UV
 • aerozol łatwo się aplikuje pod różnymi kątami
 • odpowiedni do twarzy, ciała i włosów
 • nieklejąca się konsystencja
 • nie pozostawia na skórze tłustego filmu
 • skład biodegradowalny

Wyniki testów:
→ test konsumencki we współpracy z 93 ochotnikami podczas 15 dni stosowania

 • 98% potwierdziło łatwą aplikację
 • 95% zaobserwowało promienną skórę

Skład:

 • kompleks Sunsitive® – system zawierający minimalną ilość filtrów chemicznych, zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem słonecznym
 • pre-tokoferyl – przeciwutleniacz, chroni komórki przed wolnymi rodnikami
 • woda termalna Avène – ma właściwości łagodzące i zmiękczające
 • bez silikonów
 • wodoodporna

Sposób aplikacji:
Mgiełkę Avène Sun Sensitive aplikuj 20 minut przed pobytem na słońcu. Aby zapewnić optymalną ochronę, spryskaj równomiernie skórę twarzy i ciała z odległości 15 cm. Jeśli chcesz zachować wysoki poziom ochrony, często powtarzaj aplikację, szczególnie wtedy, gdy nadmiernie się pocisz, po pływaniu i wytarciu skóry ręcznikiem.

Ważna uwaga

Nawet przy stosowaniu produktu ochrony przeciwsłonecznej niewskazane jest długotrwałe przebywanie na słońcu. Chroń niemowlęta i dzieci przed bezpośrednim światłem słonecznym. Nadmierne przebywanie na słońcu stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Produkt nanieść przed wyjściem na słońce. Nanosić ponownie dla utrzymania ochrony, zwłaszcza po spoceniu się, pływaniu lub wycieraniu ręcznikiem. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą.
Cały tekst

Właściwości

Rodzaj opakowania
spray
Konsystencja
emulsja
Typ skóry
wrażliwa
Ochronny faktor
wysoka ochrona (SPF 30 – SPF 50)

Kosmetyki Avène | Marka Avène to marka bazująca na wodzie termalnej, która powstaje we wnętrzu ziemi, gdzie zyskuje swą wyjątkową siłę. Mała wioska w górach na południu Francji znana ze swej wody termalnej. Co roku uzdrowisko udowadnia zarówno zwykłym ludziom, jak i specjalistom, że woda termalna Avène jest w stanie pomagać przy atopowym zapaleniu skóry, łuszczycy czy poparzeniach. Procedurom uzdrowiskowym pod nadzorem dermatologów poddaje się tutaj znaczna ilość dzieci i dorosłych pacjentów z problemami skórnymi. Połączenie procedur uzdrowiskowych i preparatów dermokosmetycznych marki Avène dają ogromną poprawę ich stanu. Właściwości wody termalnej znane są już od 1736 roku. Ponad 300 studiów klinicznych potwierdza skutecznosć wody termalnej Avène i produktów, które ją zawierają. W 1975 r. uzdrowisko zostało kupione przez aptekarza, Pierra Fabre, który zaczął przywracać dawną sławę jemu i słynnemu źródłu Saint Odile. W 1990 r. na rynek została wprowadzona kolekcja Eau thermale Avène. Do zwiększenia ilości miejsc w uzdrowisku, które specjalizuje się w leczeniu wyłącznie chorób skórnych, doszło w 2005 r. Dokładność, staranność i wysokie standardy podczas postępowania z wodą termalną, a także wieloletnie badania nowych, skutecznych składników sprawiły, że Avène należy do przodujacych marek dermokosmetycznych. Częstotliwość występowania chorób skórnych w krajach rozwiniętych potwierdza, że ukierunkowana, delikatna i zarazem skuteczna, specyficzna pielęgnacja jest niezbędna. Stany zapalne pojawiają się w wydawać by się mogło, zupełnie odmiennych chorobach, jak łuszczyca, trądzik, gojenie się ran czy atopowe zapalenie skóry. Dermokosmetyki Avène z pewnością zawierają skuteczny lek na Twój problem. Marka oferuje największe spektrum produktów przy różnych stopniach wrażliwości. Jeśli Twoja skóra jest wrażliwa, mocno wrażliwa, nietolerująca czy alergiczna, Avène jako jedyne na świecie ma dla niej specjalne, sterylne produkty. Specjalny aplikator uniemożliwia przenikanie powietrza i bakterii. Ich podstawową zaletą jest brak w ich krótkim składzie konserwantów, emulgatorów, substancji zapachowych. Wszystkie wskazane wyżej cechy sprawiają, że Avène jest nr 1 we Francji i nr 2 w Europie  (w sprzedaży aptecznej). Umożliwiają one także stosowanie przez pacjentów mających problemy skórne oraz łączenie z lekami miejscowymi.