Przejdź do głównej zawartości

Aveda

Aveda

Marka Aveda zbudowana jest na filarach, które odzwierciedlają najważniejsze potrzeby i pragnienia współczesnych konsumentów. Jednym z nich jest najwyższa jakość naturalnie opracowanych produktów Aveda oraz ich innowacyjność. Produkty do pielęgnacji włosów Aveda zawierają średnio 90% składników pochodzenia naturalnego, a marka jest w 100% wegańska. Firma szczyci się również tym, że jej produkty dostarczają doskonałej jakości doświadczeń wellness. 

Troska o planetę i wszystkich, którzy na niej żyją, stanowi nie tylko filar, ale i misję Avedy. To pierwsza marka kosmetyczna, która wytwarza 100% swoich produktów wyłącznie przy użyciu energii wiatrowej. To również lider w wykorzystaniu opakowań pochodzących z recyklingu. Minimalizacja odpadów i śladu węglowego oraz odpowiedzialne korzystanie z zasobów to droga, poprzez którą marka Aveda troszczy się nie tylko o świat piękna, ale również o świat w całości.

Do najpopularniejszych produktów marki należą szampon Aveda oraz odżywka Aveda. Produkty do włosów tej marki są wręcz kultowe. Miłośnicy makijażu pokochają podkład Aveda, a mężczyźni produkty Aveda Men. Znajdzie się tu coś dla każdego, kto troszczy się o czystość produktów kosmetycznych i środowisko naturalne.

cały tekst ukryć tekst