Atkinsons The Other Side of Oud woda perfumowana unisex

1×
Atkinsons The Other Side of Oud woda perfumowana unisex
Atkinsons The Other Side of Oud woda perfumowana unisex
100 ml

Kod: VZR11990 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Atkinsons The Other Side of Oud
Skład

Dla każdego. Bez różnicy. Woda perfumowana unisex Atkinsons The Other Side of Oud idealnie nadaje się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Pokaż swoją osobowość!

  • zapach korzenny
  • słodki zapach
  • zapach odpowiedni na co dzień
  • rozgrzewająca kompozycja zapachowa, doskonała na chłodniejsze miesiące
  • unisex – dla kobiet i mężczyzn

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi. Nie połykać.

Łatwopalny.

Cały tekst

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
cynamon, kardamon, imbir
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
geranium, kwiat dzikich roślin kawy, agar
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
prażone ziarna kawy, wanilia
Grupy zapachów
orientalne, przyprawowe, drzewne

O marce Atkinsons

Firma Atkinsons, której siedziba znajduje się w chwili obecnej we Włoszech, nosi imię swojego założyciela Jamesa Atkinsona - byłego osobistego perfumiarza brytyjskiej rodziny królewskiej. Zasłynął on między innymi tym, że przy drzwiach swojego sklepu na londyńskiej Gerrard Street trzymał na uwięzi dużego niedźwiedzia brunatnego.
W 1800 r. Atkinson stworzył unikatową wodę kolońską, która zachwyciła samego króla Jerzego IV. Od tego czasu marka Atkinsons wprowadziła na rynek kilkadziesiąt doskonałych zapachów, w których tworzeniu brali udział najwięksi mistrzowie swojego rzemiosła - na przykład Christine Nagel, Karine Dubreuil czy Benoist Lapouza.
W ofercie marki Atkinsons znajdziemy również luksusowe mydła, mleczka do ciała, żele pod prysznic i inne interesujące produkty. Perfumy Atkinsons są niezwykle wyrafinowane, szlachetne i energetyzujące. Na osobną wzmiankę zasługują też eleganckie flakony, które zdaniem ich twórców ucieleśniają „jedyny w swoim rodzaju snobizm“. Marka Atkinsons zainteresuje każdego, kto chce podkreślić swoją osobowość, ceni estetykę, jest wymagający i poszukuje dla siebie czegoś wyjątkowego.

Recenzje Atkinsons The Other Side of Oud1