Przejdź do głównej zawartości
Ashleigh & Burwood London Peacock Feather lampa katalityczna mała 11x8 cm
Ashleigh & Burwood London Peacock Feather lampa katalityczna mała 11x8 cm

Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Peacock Feather jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach.

Właściwości:

  • można bez obaw pozostawić bez nadzoru
  • likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych
  • nada piękny zapach całemu pomieszczeniu

Sposób użycia:
Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem.Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją. Część opakowania nie jest wypełnieniem lampy katalitycznej.

Ashleigh & Burwood LondonPeacock Feather lampa katalityczna mała 11x8 cm

4×
1 szt.
209,00

W magazynie | 209,00 / 1 szt., zaw. VAT | Kod: ABL08047
1
Dostawa kurierem DHL
wtorek 21.05.2024
Nasze sklepy
wtorek 21.05.2024