Ashleigh & Burwood LondonFairy Ball zestaw upominkowy

1×
Ashleigh & Burwood London Fairy Ball zestaw upominkowy
Ashleigh & Burwood London Fairy Ball zestaw upominkowy
zestaw upominkowy

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: ABL07979

lampa 11 x 8 cm + uzupełnienie 250 ml

Fresh Linen

Upominek dla Ciebie
Już teraz zyskaj 20% zniżki na zapachy do domu. Wpisz w koszyku kod home, a zniżka będzie Twoja. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.

Lampa katalityczna Ashleigh & Burwood London Fairy Ball jest doskonałym dodatkiem w domach, w biurach, w hotelach i ośrodkach spa. Tajemnicę lampy katalitycznej wyjaśnia zasada reakcji katalitycznej – palenia się bez płomienia. Lampa jest przeznaczona zarówno do rozprzestrzeniania zapachu, jak i do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach.

Właściwości:

  • można bez obaw pozostawić bez nadzoru
  • likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego, oparów z gotowania lub nieprzyjemnego zapachu zwierząt domowych
  • nada piękny zapach całemu pomieszczeniu

Zawartość zestawu:

  • lampa 11 x 8 cm
  • uzupełnienie 250 ml

Sposób użycia:
Dołączony jest również wkład do lampy katalitycznej. Zdejmij z lampy pokrywkę ozdobną oraz gaśnik i za pomocą lejka nalej pachnącą esencję do 2/3 lampy. Włóż do lampy knot z kamykiem i zamknij gaśnikiem.Po ok. 20 minutach, gdy zapach przez knot przejdzie do kamyka, weź zapalniczkę i zapal kamyk. Pozostaw płomień na 3-5 minut, a potem zdmuchnij go, a kamyk przykryj ozdobną pokrywką. W ten sposób zostanie rozpoczęty proces katalityczny i lampa zacznie pachnieć. Po osiągnięciu wymaganej intensywności zapachu, zamień pokrywkę ozdobną na gaśnik. To kończy reakcję katalityczną. Używaj zgodnie z załączoną instrukcją.

Skład

Złożenie
cytrusy, aloes, świeża nuta, lawenda, świeże nuty, plumeria
Typ zestawu
zestaw upominkowy
Rodzaj zapachu do domu
czysty