ArtdecoCuticle Remover Stick Sztyft do usuwania skórek

Artdeco Cuticle Remover Stick Sztyft do usuwania skórek
Artdeco Cuticle Remover Stick Sztyft do usuwania skórek
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
72,00

Zaoszczędź 32%
4.5 ml
48,50

W magazynie | 1077,78 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ART2307
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Sztyft do skórek Artdeco skutecznie usuwa suchą, twardą i chropowatą skórę wokół paznokci, pozostawiając dłonie delikatne i wypielęgnowane.

Właściwości:

  • pomaga usuwać suche i stwardniałe skórki
  • delikatnie pielęgnuje dłonie
  • zapobiega powstawaniu zadziorów i drobnych ran

Jak stosować:
Przesunąć sztyft po skórce i pozostawić płyn do wsiąknięcia na 3–4 minuty. Następnie delikatnie docisnąć zmiękczoną skórkę drugim końcem sztyftu. Nadmiar preparatu zmyć wodą.

Właściwości

Efekt
Nawilżenie, odżywienie

Marka Artdeco została założona w 1985 r., a jej misją jest tworzenie produktów kosmetycznych inspirowanych miłością do piękna. Intensywne zainteresowanie nowymi trendami oraz produkty wysokiej jakości, na które będą sobie mogły pozwolić wszystkie kobiety, niemal natychmiast wywindowały markę Artdeco na jedną z kluczowych marek kosmetycznych w Niemczech. Obecnie kosmetyki Artdeco są doceniane w ponad 78 krajach świata.

Artdeco wie, że każda kobieta jest wyjątkowa. Ma własny styl i preferencje w kwestii podkreślania swojej urody. Kosmetyki Artdeco składają hołd tej wyjątkowości, a dzięki różnorodności produktów pozwalają każdej kobiecie podkreślić osobiste piękno dokładnie tak, jak lubi.

Szeroka gama kolorów, niezliczone produkty specjalne i możliwość indywidualnego zestawienia własnej gamy kolorystycznej zapewniają najbardziej kompleksowe, a jednocześnie szyte na miarę doświadczenie kosmetyczne. Wypróbuj makijaż Artdeco, będący alternatywą dla najbardziej ekskluzywnych marek i przekonaj się, że wysokiej jakości produkty nie zawsze muszą być nieosiągalne.