Artdeco Beauty Box Quattro

magnetyczny wkład do cieni, róż i krem kryjący

Artdeco Beauty Box Quattro magnetyczny wkład do cieni, róż i krem kryjący
Artdeco Beauty Box Quattro magnetyczny wkład do cieni, róż i krem kryjący
5140
42,75

Kod: ART1655 | Ponad 20 szt. w magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Wybierz w koszyku prezent na podróż przy zakupie powyżej 170 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
już jutro wtorek 27.08.2019
Nasze sklepy
już jutro wtorek 27.08.2019
Artdeco Beauty Box Quattro
5140 | 42,75

Opis produktu Artdeco Beauty Box Quattro

Opis:

Luksusowa i bardzo praktyczna paleta Artdeco Beauty Box Quattro pozwoli Ci dowolnie skompletować kosmetyki kolorowe według Twoich upodobań! Zawartość palety trzyma się dobrze dzięki wbudowanym magnesom. Magnetyczna kasetka Artdeco Beauty Box Quattro zapewnia uniwersalność i dowolną możliwość łączenia. Pomieści 4 cienie do powiek z aplikatorem, bądź 1 cień do powiek i 1 róż lub 2 korektory. Wybór należy do Ciebie! Każda kasetka ma małe lusterko, co sprawia, że idealnie sprawdzi się w podróży. Poszczególne elementy do wypełnienia palety należy zakupić oddzielnie!

O marce Artdeco

Marka Artdeco została założona w 1985 r., a jej misją jest tworzenie produktów kosmetycznych inspirowanych miłością do piękna. Intensywne zainteresowanie nowymi trendami oraz produkty wysokiej jakości, na które będą sobie mogły pozwolić wszystkie kobiety, niemal natychmiast wywindowały markę Artdeco na jedną z kluczowych marek kosmetycznych w Niemczech. Obecnie kosmetyki Artdeco są doceniane w ponad 78 krajach świata.

Artdeco wie, że każda kobieta jest wyjątkowa. Ma własny styl i preferencje w kwestii podkreślania swojej urody. Kosmetyki Artdeco składają hołd tej wyjątkowości, a dzięki różnorodności produktów pozwalają każdej kobiecie podkreślić osobiste piękno dokładnie tak, jak lubi.

Szeroka gama kolorów, niezliczone produkty specjalne i możliwość indywidualnego zestawienia własnej gamy kolorystycznej zapewniają najbardziej kompleksowe, a jednocześnie szyte na miarę doświadczenie kosmetyczne. Wypróbuj makijaż Artdeco, będący alternatywą dla najbardziej ekskluzywnych marek i przekonaj się, że wysokiej jakości produkty nie zawsze muszą być nieosiągalne.