Artdeco Beauty Box Magnum

magnetyczny wkład do cieni, róż i krem kryjący

Artdeco Beauty Box Magnum magnetyczny wkład do cieni, róż i krem kryjący
Artdeco Beauty Box Magnum magnetyczny wkład do cieni, róż i krem kryjący
5120
66,40

Kod: ART1654 | Ponad 20 szt. w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 22.08.2019
Nasze sklepy
już jutro środa 21.08.2019
Artdeco Beauty Box Magnum
5120 | 66,40

Opis produktu Artdeco Beauty Box Magnum

Opis:
Marzysz o tym, żeby zawsze mieć pod ręką swoje ulubione kosmetyki do makijażu? Wypróbuj zatem niesamowicie wszechstronnej, magnetycznej palety do makijażu Artdeco Beauty Box Magnum, która umożliwia dobór odcieni i typu kosmetyków do makijażu zgodnie z Twoimi upodobaniami. W kasetce magnetycznej zmieści się 12 cieni do powiek albo 9 cieni do powiek i róż; 7 cieni do powiek, róż i aplikator i wiele innych wariantów. Zawartość palety trzyma się dobrze dzięki wbudowanym magnesom. Częścią kasetki Artdeco Beauty Box Magnum jest lusterko, które może być przydatne w podróży. Poszczególne elementy należy kupić oddzielnie!
 

O marce Artdeco

Marka Artdeco została założona w 1985 r., a jej misją jest tworzenie produktów kosmetycznych inspirowanych miłością do piękna. Intensywne zainteresowanie nowymi trendami oraz produkty wysokiej jakości, na które będą sobie mogły pozwolić wszystkie kobiety, niemal natychmiast wywindowały markę Artdeco na jedną z kluczowych marek kosmetycznych w Niemczech. Obecnie kosmetyki Artdeco są doceniane w ponad 78 krajach świata.

Artdeco wie, że każda kobieta jest wyjątkowa. Ma własny styl i preferencje w kwestii podkreślania swojej urody. Kosmetyki Artdeco składają hołd tej wyjątkowości, a dzięki różnorodności produktów pozwalają każdej kobiecie podkreślić osobiste piękno dokładnie tak, jak lubi.

Szeroka gama kolorów, niezliczone produkty specjalne i możliwość indywidualnego zestawienia własnej gamy kolorystycznej zapewniają najbardziej kompleksowe, a jednocześnie szyte na miarę doświadczenie kosmetyczne. Wypróbuj makijaż Artdeco, będący alternatywą dla najbardziej ekskluzywnych marek i przekonaj się, że wysokiej jakości produkty nie zawsze muszą być nieosiągalne.