Ardell LashGrip klej do sztucznych rzęs Czarne

1×
Ardell LashGrip klej do sztucznych rzęs Czarne
Ardell LashGrip klej do sztucznych rzęs Czarne
Zaoszczędź
20,00

Zaoszczędź 20%
7 g
16,00

228,57 / 100 g, w tym VAT
Kod: ARD02566 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 19.05.2021
Nasze sklepy
już jutro środa 19.05.2021

Opis Ardell LashGrip

Produkt Ardell LashGrip doda wyrazistości Twojemu spojrzeniu i podkreśli piękno Twoich oczu.

Właściwości:

  • zapewnia trwałe i bezpieczne zamocowanie sztucznych rzęs
  • pomoże precyzyjnie i bez problemu zamocować sztuczne rzęsy

O marce Ardell

Amerykańska firma Ardell specjalizuje się w produkcji sztucznych rzęs. Została założona w 1971 roku przez Arnolda Millera i jego żonę Sydell. Ich pierwszy produkt - „Duralash Individual“ natychmiast zyskał dużą popularność, co skłoniło ich do poszerzenia portfolio. Dziś Ardell jest jedną z najlepszych i najpopularniejszych marek na świecie w tym segmencie rynku. Jedno z jej haseł brzmi: „Dla każdej kobiety, na każdą okazję, do każdego stylu życia”.
W ofercie Ardell znajdują się rzęsy na pasku, kępki rzęs, rzęsy mono i wiele innych. Zdecydowana większość z nich jest wykonana ze sterylizowanych ludzkich włosów. Są niezwykle efektowne, łatwe do zaaplikowania i usunięcia. Na szczególną uwagę zasługują również praktyczne akcesoria - kleje, szczotki, szczoteczki do brwi i inne.
Produkty Ardell wyróżnia najwyższa jakość i przystępna cena. O ich wyjątkowości świadczy również fakt, że korzysta z nich cały szereg hollywoodzkich wizażystów. Marka Ardell z pewnością zainteresuje każdego, kto marzy o pięknym i niezapomnianym spojrzeniu, ma wysokie wymagania i pragnie być atrakcyjnym dla płci przeciwnej.  

Recenzje Ardell LashGrip1