ArdellFauxMink Liner & Lash zestaw do rzęs

Ardell FauxMink Liner & Lash zestaw do rzęs
Ardell FauxMink Liner & Lash zestaw do rzęs
Nowość
Darmowa dostawa
zestaw do rzęs
81,00

  • Ardell FauxMink Liner & Lash zestaw do rzęs
  • Ardell FauxMink Liner & Lash zestaw do rzęs
W magazynie | 81,00 / 1 szt., w tym VAT | Kod: ARD02837

sztuczne rzęsy + magnetyczny eyeliner żelowy

1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.12.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 6.12.2021

Chcesz przenieść makijaż na nowy poziom i poczuć się naprawdę wyjątkowo? Sztuczne rzęsy Ardell FauxMink Liner & Lash maksymalnie pogłębią Twoje spojrzenie, by Twoje oczy stały się magnesem, przyciągającym uwagę innych.

Zawartość zestawu:

  • sztuczne rzęsy
  • magnetyczny eyeliner żelowy

Właściwości

Typ zestawu
wygodne opakowanie

Amerykańska firma Ardell specjalizuje się w produkcji sztucznych rzęs. Została założona w 1971 roku przez Arnolda Millera i jego żonę Sydell. Ich pierwszy produkt - „Duralash Individual“ natychmiast zyskał dużą popularność, co skłoniło ich do poszerzenia portfolio. Dziś Ardell jest jedną z najlepszych i najpopularniejszych marek na świecie w tym segmencie rynku. Jedno z jej haseł brzmi: „Dla każdej kobiety, na każdą okazję, do każdego stylu życia”.
W ofercie Ardell znajdują się rzęsy na pasku, kępki rzęs, rzęsy mono i wiele innych. Zdecydowana większość z nich jest wykonana ze sterylizowanych ludzkich włosów. Są niezwykle efektowne, łatwe do zaaplikowania i usunięcia. Na szczególną uwagę zasługują również praktyczne akcesoria - kleje, szczotki, szczoteczki do brwi i inne.
Produkty Ardell wyróżnia najwyższa jakość i przystępna cena. O ich wyjątkowości świadczy również fakt, że korzysta z nich cały szereg hollywoodzkich wizażystów. Marka Ardell z pewnością zainteresuje każdego, kto marzy o pięknym i niezapomnianym spojrzeniu, ma wysokie wymagania i pragnie być atrakcyjnym dla płci przeciwnej.