Przejdź do głównej zawartości

Aramis

Aramis

 Wyrafinowany i męski charakter perfum oraz ich wysoka jakość nigdy nie wyjdą z mody. Dowodem na to są perfumy Aramis marki o tej samej nazwie, które jako pierwszy prestiżowy zapach trafiły do oferty domów towarowych i do dziś – po dziesięcioleciach obecności na rynku – cieszą się nieustającą popularnością, dzięki ponadczasowej kompozycji zapachowej.

Historia marki Aramis sięga roku 1964. Swoją nazwę zawdzięcza ona postaci jednego z trzech muszkieterów ze słynnej powieści Alexandra Dumasa. Kompozycje zapachów Aramis bazują na drzewnych tonach lub orzeźwiających akordach cytrusowych, emanując męskim i wyrafinowanym charakterem, a ich autorami są wiodący perfumiarze o światowej sławie.

Warto sięgnąć po męską wodę toaletową Aramis Havana, której aromat przeniesie Cię na słoneczną Kubę, aromatyczny zapach Aramis New West o drzewnej kompozycji czy perfumy Aramis Calligraphy z drzewem oud i różami w roli głównej. Na uwagę zasługuje również woda toaletowa Aramis Tuscany Per Uomo, inspirowana malowniczym krajobrazem Toskanii. W portfolio marki Aramis nie brak również balsamu po goleniu, który nie tylko nada skórze pociągający zapach, ale jednocześnie doskonale złagodzi wszelkie podrażnienia.

cały tekst ukryć tekst