Przejdź do głównej zawartości

Apivita

Pszczoły są rzemieślnikami przyrody, kreują życie.

Gdyby pszczoły zniknęły, świat który znamy mógłby zniknąć wraz z nimi.

Firma APIVITA w podejmowanych przez siebie działaniach stale koncentruje swoją uwagę na pszczołach.

Przyjrzyjmy się bliżej projektowi “Beehive“ marki APIVITA.

Film został wyprodukowany dla APIVITA i Cosmetics Europe przez BBCStoryWorks Commercial Productions.

Więcej: https://essentialsfordailylife.cosmeticseurope.eu/about.html

cały tekst ukryć tekst

O marce Apivita

Naturalne. Skuteczne. Holistyczne. Takie właśnie są kosmetyki Apivita ze słonecznej Grecji, bazujące na holistycznym podejściu do piękna, satysfakcji i zdrowia. Wspierają zrównoważony i harmonijny tryb życia, wykorzystując naturalne surowce najwyższej jakości. W składach tych kosmetyków nie znajdziesz ftalanów, silikonów czy olejów mineralnych.

 

Historia marki Apivita rozpoczęła się w 1972 roku, kiedy para młodych farmaceutów, Niki Koutsiana i Nikos Koutsianas, postanowiło założyć firmę. Inspirowali się oni społecznością pszczół, a także grecką przyrodą i holistycznym podejściem Hipokratesa. Nazwa Apivita pochodzi od łacińskich słów Apis (pszczoła) i Vita (życie), ponieważ produkty pochodzenia pszczelego odgrywają niezwykle ważną rolę w tych greckich kosmetykach.

Przekonaj się na własnej skórze, jak dobroczynne właściwości kryją w sobie kosmetyki Apivita. Wypróbuj na przykład popularną linię nawilżającą Apivita Aqua Beelicious, produkty z ulubionej przez klientów linii przeciwstarzeniowej Apivita Bee Radiant, kosmetyki oczyszczające do twarzy Apivita Cleansing czy skuteczne maseczki do twarzy Apivita Express Beauty. Na uwagę zasługuje również ujędrniający krem ​​i serum Apivita Queen Bee, spray przeciw wypadaniu włosów Apivita Hair Loss czy kuracja przeciwzmarszczkowa Apivita Wine Elixir.

cały tekst ukryć tekst