Przejdź do głównej zawartości

Perfumy Annick Goutal

O marce Annick Goutal

Niszowe perfumy Annick Goutal są równie oryginalne i wizjonerskie, jak założycielka firmy. Podarowała ona marce nie tylko swoje nazwisko, ale i wyjątkowy talent – zapachy stały się jej życiową pasją. 

Annick Goutal miała zostać pianistką. Jednakże, po wielu latach nauki, postanowiła dokonać rewolucji w swoim życiu i odwrócić bieg wydarzeń. Przełomowe było dla niej spotkanie z perfumiarzem Henrim Sorsaną w roku 1977. Od tej chwili zaczęła się spełniać w komponowaniu zapachów.

Pierwsze perfumy stworzone od początku do końca przez Annick Goutal Eau d’Hadrien pojawiły się na rynku już w 1980 r. Niedługo potem otwarto perfumerię w Saint-Germain, co ostatecznie potwierdziło, że narodziła się nowa gwiazda wśród niszowych zapachów. Perfumy Annick Goutal rozpoczęły nowy rozdział francuskiego przemysłu perfumeryjnego.

Do twórczości Annick nawiązuje z sukcesami jej córka, dzięki czemu także i dzisiaj mamy możliwość obcowania z magicznym światem niezwykle trwałych zapachów, pełnych naturalnej elegancji, emocji i kreatywności.

cały tekst ukryć tekst