Przejdź do głównej zawartości

Anastasia Beverly Hills

O marce Anastasia Beverly Hills

Równowaga, proporcje i harmonia – właśnie tego umysł ludzki poszukuje instynktownie w świecie natury, krajobrazach i ludzkich twarzach, podświadomie stosując te kryteria w ocenie piękna. Amerykańska marka Anastasia Beverly Hills wnosi tę "boską proporcję" do świata kosmetyków kolorowych. Założycielka marki wywołała rewolucję w stylizacji brwi dzięki opatentowanej metodzie z wykorzystaniem tzw. złotego podziału. Znajomość zasad estetyki stanowiła fundament kosmetyków, po które sięgają czołowi wizażyści na całym świecie.

 

Marka Anastasia Beverly Hills zapewnia doskonałe i wyrafinowane efekty od 1997 roku. Markę, znaną również pod skrótem ABH, założyła Anastasia Soara, otwierając jednocześnie swój pierwszy salon kosmetyczny w Beverly Hills. W nazwie marki wyróżniono zarówno to słynne, kalifornijskie miasto, jak i samo imię założycielki. W 2000 roku powstała pierwsza kompleksowa linia produktów inspirowanych geometryczną zasadą złotej proporcji, która pozwala uzyskać iluzję równowagi i symetrycznego piękna.

Bez względu na to, czy wybierzesz paletę Anastasia Beverly Hills, żel do brwi Anastasia Beverly Hills, podkład Anastasia Beverly Hills, tusz do rzęs czy szminkę, kosmetyki ABH umożliwią Ci wykonanie profesjonalnego makijażu w zaciszu swojego domu. Wśród popularnych i wielokrotnie nagradzanych produktów znajdziemy palety cieni do powiek Anastasia Beverly Hills Norvina oraz Anastasia Beverly Hills Amrezy, pomadę do brwi Anastasia Beverly Hills Dipbrow czy wosk do brwi Anastasia Beverly Hills Brow Freeze. Nie można również pominąć kultowego klasyka w kategorii kredek do brwi – Anastasia Beverly Hills Brow Wiz.

cały tekst ukryć tekst