Ambientair Lacrosse Osmanthus & Bourbonodświeżacz do tkanin

Ambientair Lacrosse Osmanthus & Bourbon odświeżacz do tkanin
Ambientair Lacrosse Osmanthus & Bourbon odświeżacz do tkanin
20,00

Kod: ABI01414 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 4.06.2020
Nasze sklepy
czwartek 4.06.2020

Opis perfum Ambientair Lacrosse Osmanthus & Bourbon
Skład

Zapach do szafy Ambientair Lacrosse Osmanthus & Bourbon nada wnętrzu Twojej szafy długotrwały świeży aromat. Zapach do szafy powoli uwalnia aromat do powietrza, wypełniając nim jakąkolwiek przestrzeń – szafę na ubrania, szafkę na buty lub sportową torbę.

Właściwości:

  • kwiatowy zapach
  • słodki aromat

Sposób użycia:
Używaj zgodnie z załączoną instrukcją.

Skład

Złożenie
rum, wanilia, morela, osmanthus
Charakter domowego zapachu
kwiatowy, słodki

O marce Ambientair

Nie ma lepszego uczucia niż to, kiedy po wyczerpującym dniu wracasz do domu, zdejmujesz płaszcz, zamykasz za sobą drzwi i nagle otacza Cię przyjemny zapach. Właśnie dlatego marka Ambientair postawiła sobie za cel produkcję najpiękniejszych zapachów do domu, mieszkania i biura. Niech Twoje zmysły doświadczą efektów jej twórczej pracy.

Historia zapachów Ambientair zaczyna się w roku 1997 w Hiszpanii. Przez wszystkie te lata zapachy marki powstają w tym samym miejscu, firma sama produkuje swoje produkty, a surowce pozyskuje jedynie od zaufanych dostawców z certyfikatami jakości. W procesie produkcji zwraca się uwagę na ochronę środowiska, drzewo do dyfuzorów pozyskuje się ze zrównoważonych lasów, a wszystkie opakowania marki Ambientair pochodzą z recyklingu.

Obecnie zapachy Ambientair tworzą przyjemną atmosferę w domach w ponad 45 krajach świata. Jednym z najbardziej popularnych produktów marki jest odświeżacz do tkanin Ambientair, który stopniowo uwalnia swój aromat i idealnie wypełnia nim garderobę, szafkę do butów, walizkę czy torbę sportową. Każde wnętrze wzbogaci zapachem dyfuzor Ambientair, dostępny w różnych wersjach lub wspaniała aromatyczna świeca zapachowa Ambientair, która pali się przez długie godziny.

Recenzje Ambientair Lacrosse Osmanthus & Bourbon