Abercrombie & Fitch Authentic woda perfumowana dla kobiet

11×
Abercrombie & Fitch Authentic woda perfumowana dla kobiet
Abercrombie & Fitch Authentic woda perfumowana dla kobiet
100 ml
189,50

189,50 / 100 ml, w tym VAT
Kod: ABE01734 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro wtorek 13.04.2021
Nasze sklepy
już jutro wtorek 13.04.2021

Opis Abercrombie & Fitch Authentic
Skład

Bądź sobą w każdej sytuacji. Damska woda perfumowana Abercrombie & Fitch Authentic wspaniale uzupełni Twoją stylizację, dokądkolwiek się wybierasz.

  • czysto kobieca, owocowa kompozycja zapachowa
  • dla kobiet, które w pełni się akceptują
  • zapach stworzył mistrz perfumiarstwa Clement Gavarry
  • tworzy duet z męską wodą toaletową Abercrombie & Fitch Authentic

Skład zapachu
Woda perfumowana otwiera się słodkimi, soczystymi nutami mandarynki, gruszki i czerwonej porzeczki. Do czysto owocowego wstępu nawiązuje w sercu kompozycji zapachowej nektarynka, którą uzupełniają kwiatowe esencje konwalii i magnolii. Baza zapachu Abercrombie & Fitch Authentic zachwyci Cię pełnymi, kremowymi akordami ambrette, którym towarzyszy słodkawe drzewo sandałowe i cedrowe.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
mandarynka, porzeczki, gruszka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
konwalia, magnolia, nektarynka
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
cedr, drzewo sandałowe, ambra
Grupy zapachów
owocowe

O marce Abercrombie & Fitch

Perfumy Abercrombie & Fitch | Abercrombie & Fitch to marka, która szczyci się naprawdę długą historią. Wszechstronny producent mody powstał w 1982 r. ma więc już ustaloną pozycję na rynku. Pomimo że koncentruje się głównie na odzieży dla młodych ludzi, preferujących styl sportowy i casual, oferuje dziś o wiele więcej.
Ponieważ perfumy Abercrombie & Fitch nie są tak znane jak inne marki, tym bardziej potrafią zaskoczyć swoją kompozycją, skierowaną głównie do osób młodych wiekiem i duchem.
Zapachy Abercrombie & Fitch odznaczają się tym, że nie epatują swoim charakterem od razu po aplikacji. Zapach musi się rozwinąć, dopiero po chwili pojawia się jego niepowtarzalny urok.

Recenzje Abercrombie & Fitch Authentic11