Yves Saint Laurent Tatouage Coutureultra-matowa szminka w płynie

36×
Yves Saint Laurent Tatouage Couture ultra-matowa szminka w płynie
Yves Saint Laurent Tatouage Couture ultra-matowa szminka w płynie

Opis produktu Yves Saint Laurent Tatouage Couture
Właściwości

Tak lekka, że nie poczujesz jej na ustach i tak wyrazista, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Taka właśnie jest ultra matująca szminka w płynie Yves Saint Laurent Tatouage Couture o intensywnym odcieniu i aksamitnie matowym wykończeniu. Wystarczy cienka warstwa, aby Twoje usta stały się nieodparcie atrakcyjne. Od świtu do zmierzchu.

Właściwości:

  • nadaje ustom maksymalnie intensywną barwę o matowym wykończeniu
  • opatentowany aplikator pozwala precyzyjnie nakreślić kształt ust
  • dla maksymalnego efektu wystarczy cienka warstwa
  • dzięki gładkiej konsystencji szminka lekko prześlizguje się po ustach
  • wyróżnia się długą trwałością
  • jest niewyczuwalna na ustach
  • szybkoschnąca, nie ściera się

Sposób użycia:
Najpierw nakreśl kształt ust końcówką aplikatora tak, jakbyś rysowała ołówkiem. Następnie obróć aplikator i wypełnij kontur ust intensywnym kolorem.

Właściwości

Odcień
pomarańczowy
Konsystencja
fluid
Efekt
matowy

Napisaliśmy o Yves Saint Laurent Tatouage Couture
Artykuły

O marce Yves Saint Laurent

Marka Yves Saint Laurent jest symbolem wyjątkowości, kreatywności i luksusu, zarówno w dziedzinie mody, jak i w świecie kosmetyków i perfum.

Yves Saint Laurent był jednym z najbardziej wpływowych i uznawanych projektantów mody XX wieku. W czasie swojej ponad 40-letniej kariery kształtował i zmieniał trendy w modzie, wierząc, że uroda jest absolutnym wyrazem charakteru.

W wieku 25 lat Yves Saint Laurent przejął kierowanie domem mody Dior, tym samy został najmłodszym w historii dyrektorem artystycznym w świecie haute couture. Swoją własną markę zaprezentował światu w 1961 roku.

Ekskluzywne kosmetyki, produkty do makijażu i oryginalne perfumy Yves Saint Laurent stanowią nierozerwalną część tej słynnej marki. Daj się olśnić wyjątkowej kompozycji zapachowej Black Opium lub poczuj na twarzy delikatne muśnięcie preparatów z kolekcji Touche Éclat.

Naciesz się luksusem najlepszych produktów, z których wiele zasłużenie stało się prawdziwymi ikonami. Yves Saint Laurent – gdy piękno stanie się gestem.

Recenzje Yves Saint Laurent Tatouage Couture