Yves Saint Laurent L'Homme Sport woda toaletowa dla mężczyzn

2×
Yves Saint Laurent L'Homme Sport woda toaletowa dla mężczyzn
Yves Saint Laurent L'Homme Sport woda toaletowa dla mężczyzn
40 ml

Kod: YSL2242 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Yves Saint Laurent L'Homme Sport
Skład

Nie pozwól, by zatrzymała Cię jakakolwiek przeszkoda. Męska woda toaletowa Yves Saint Laurent L'Homme Sport stanowi prawdziwą eksplozję energii. To odważna kompozycja dla tych mężczyzn, którzy marzą o poczuciu nieograniczonej wolności i nic nie może ich powstrzymać w osiąganiu celów.

  • niezwykle męski, drzewny zapach, idealny do noszenia na dzień
  • dla dynamicznych i aktywnych mężczyzn
  • zapach emanuje energią i ambicją

Skład zapachu
Wstępne nuty urzekną Cię świeżością werbeny i bergamoty. Następujące po nich męskie, drzewne akordy podkreślono aromatyczną kolendrą. Nuty głębi zachwycą Cię czarującą i ciepłą kombinacją cedru i bursztynu.

Historia zapachu
Męska woda toaletowa Yves Saint Laurent L'Homme Sport to świeża kompozycja dla aktywnych mężczyzn, którzy są nieustannie w ruchu i dają z siebie maksimum. Na rynku pojawiła się w roku 2014. Perfumy idealnie łączą w sobie świeżość i intensywność. Flakon o klasycznym kształcie zyskał typowe dla tej linii zwieńczenie, którego męski charakter nawiązuje do całej kompozycji zapachowej.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
aldehydy, bergamotka, werbena
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
kolendra, nuty drzew
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
cedr, bursztyn
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

O marce Yves Saint Laurent

Marka Yves Saint Laurent jest symbolem wyjątkowości, kreatywności i luksusu, zarówno w dziedzinie mody, jak i w świecie kosmetyków i perfum.

Yves Saint Laurent był jednym z najbardziej wpływowych i uznawanych projektantów mody XX wieku. W czasie swojej ponad 40-letniej kariery kształtował i zmieniał trendy w modzie, wierząc, że uroda jest absolutnym wyrazem charakteru.

W wieku 25 lat Yves Saint Laurent przejął kierowanie domem mody Dior, tym samy został najmłodszym w historii dyrektorem artystycznym w świecie haute couture. Swoją własną markę zaprezentował światu w 1961 roku.

Ekskluzywne kosmetyki, produkty do makijażu i oryginalne perfumy Yves Saint Laurent stanowią nierozerwalną część tej słynnej marki. Daj się olśnić wyjątkowej kompozycji zapachowej Black Opium lub poczuj na twarzy delikatne muśnięcie preparatów z kolekcji Touche Éclat.

Naciesz się luksusem najlepszych produktów, z których wiele zasłużenie stało się prawdziwymi ikonami. Yves Saint Laurent – gdy piękno stanie się gestem.

Recenzje Yves Saint Laurent L'Homme Sport2