Wella Professionals Welloxon Perfectemulsja aktywująca 9% 30 vol. do włosów

Wella Professionals Welloxon Perfect emulsja aktywująca 9% 30 vol. do włosów
Wella Professionals Welloxon Perfect emulsja aktywująca 9% 30 vol. do włosów
1000 ml
36,90

Kod: WLL06213 | W magazynie

Tylko do użytku profesjonalnego

1
Upominek dla Ciebie
Wpisz w koszyku kod 20pl i zyskaj 20% zniżki na wybrane marki! Zniżka nie obowiązuje na produkty w promocji i wyprzedaży.
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 8.06.2020
Nasze sklepy
poniedziałek 8.06.2020

Opis produktu Wella Professionals Welloxon Perfect

Opis:

Utleniający krem Wella Professionals Color Touch Intensiv-Emulsion  jest przeznaczony do mieszania z kremami koloryzującymi Wella Professionals Color Touch Deep Browns, Pure Naturals, Rich Naturals i Vibrant Reds.

Jak aplikować:

Użyj rękawiczek. Aplikuj Color Touch na umyte włosy, wysuszone suszarką. Dla uzyskania intensywniejszego koloru aplikuj na suche włosy.

Czas działania: 20 min. bez użycia ciepła (15 minut na włosy farbowane/poddane innemu chemicznemu działaniu). Czas działania: z użyciem ciepła (Climazon2): 15 minut (10 minut na włosy farbowane/ poddane innemu chemicznemu działaniu). Jeśli zajdzie potrzeba, możesz przedłużyć czas działania o 5 minut.

Farbowanie odrostów

Aplikuj tylko na odrosty.

Ujednolicenie koloru włosów na całej długości

Aplikuj farbę Color Touch na całej długości włosów.

Dodatkowy czas działania: 5 minut.

Pielęgnacja

Po upłynięciu czasu działania dokładnie umyj włosy ciepłą wodą. Umyj je szamponem do włosów farbowanych Wella Professionals Brilliance nebo SP Color Save. W celu neutralizacji albo utrwalenia koloru użyj kuracji po farbowaniu Wella Professionals nebo SP Color Save Emulsion.

O marce Wella Professionals

Wella Professionals to marka kosmetyków klasy premium, która łączy ludzi kochających doskonałe włosy. Po prawie 140 latach istnienia Wella Professionals oferuje szeroki asortyment produktów najwyższej jakości, oferowanych w ponad 150 krajach na całym świecie.

Marka może się pochwalić szeregiem własnych patentów, a o jakości preparatów świadczą liczne prestiżowe nagrody oraz nazwiska znanych fryzjerów, z którymi współpracuje. W dziedzinie koloryzacji Wella Professionals jest numerem jeden na rynku. Farby do włosów Wella to gwarancja skuteczności, luksusu i jakości. Warto również zwrócić uwagę na szampon i odżywkę Wella, olejek do włosów Wella, czy też zmywalne trendy farby Wella Colour Fresh.

Należysz do osób, które nie lubią kompromisów i chcą zapewnić swoim włosom najlepszą pielęgnację? Produkty Wella stworzono właśnie dla Ciebie! Ciesz się uczuciem pięknych włosów.

Recenzje Wella Professionals Welloxon Perfect