Wella Professionals Color Touch Plus

farba do włosów

Wella Professionals Color Touch Plus farba do włosów
Wella Professionals Color Touch Plus farba do włosów
Wella Professionals Color Touch Plus
odcień 77/07 60 ml | 34,23

Wybrałeś profesjonalny produkt

Zamawiając, potwierdzasz, że ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Opis produktu Wella Professionals Color Touch Plus

Opis:
Wella Color Plus to demi-permanentna farba do intensywnej koloryzacji. Nadaje włosom piękny, bogaty kolor, zapewniając jednocześnie skuteczną pielęgnację, głęboko je odżywiając.

Efekty:
- Podkreśla naturalne odcienie włosów i wzmacnia ich intensywność
- Zapewnia harmonijne efekty koloryzacji z bogatymi odcieniami
- Pokrycie siwych włosów do 70%
- Trwałość 20 – 24 myć głowy, tak samo jak farby Color Touch

Składniki:
- Technologia TriSpectra została opracowana specjalnie dla linii Color Touch Plus. Krem zawiera pigmenty koloru wnikające w pojedyncze warstwy włosa zapewniając wielowymiarowość koloru, dzięki czemu efekt koloryzacji jest intensywny i harmonijny.
- Dzięki technologi TriSpectra farba wnika głęboko w strukturę włosa nadając włosom od nasady po końcówki żywy i naturalny kolor oraz o 50% więcej połysku.
- System Color Touch Plus zawiera dwa unikalne składniki: emulsję Color Touch Plus i krem koloryzujący TriSpectra, który nadaje włosom lśniący połysk.

Sposób użycia:

Zalecane mieszanie:
W plastikowej miseczce wymieszać farbę Color Touch Plus z emulsją Color Touch Plus 4% w stosunku 1:2 (np.: 30 g kremu + 60 g emulsji).

Aplikacja:
Używając rękawiczek ochronnych nakładać mieszankę na umyte, ręcznikiem wysuszone włosy. Wmasować w całą długość włosów od nasady po końcówki. Dla uzyskania bardziej intensywnego efektu aplikować na suche włosy. Odczekać 20 minut (15 minut u włosów farbowanych czy poddanych innemu zabiegowi chemicznemu) albo 15 minut używając dodatkowego źródła ciepła (10 minut u włosów farbowanych czy poddanych innemu zabiegowi chemicznemu). W razie potrzeby, dla uzyskania bardziej intensywnego efektu można przedłużyć czas działania farby o dodatkowe 5 minut.

Farbowanie odrostów
Nakładać tylko u nasady włosów na widoczne odrosty.

Wyrównanie odcienia na całej długości włosów

Farbę należy nakładać na całą długość włosów aż po końcówki i odczekać dodatkowe 5 minut.

Dodatkowa pielęgnacja:
Po odczekaniu czasu przeznaczoneego na działanie farby, włosy należy dokładnie umyć w ciepłej wodzie. Zalecamy użyć szamponu do włosów farbowanych Wella Professionals. Dla neutralizacji czy utrwalenia koloru użyć emulsji po farbowaniu SP 3.8 Color Save Emulsion lub maski Protecteur Lifetex Color.

UWAGA:
Farby  przeznaczone są do profesjonalnej koloryzacji włosów w salonach fryzjerskich. W przypadku koloryzacji w domu należy skonsultować się z fryzjerem  w celu dobrania pożądanego koloru oraz  określenia stężenia i  ilości emulsji aktywującej.
Efekt koloryzacji zależy od stanu i rodzaju  włosów.

O marce Wella Professionals

Wella Professionals to marka kosmetyków klasy premium, która łączy ludzi kochających doskonałe włosy. Po prawie 140 latach istnienia Wella Professionals oferuje szeroki asortyment produktów najwyższej jakości, oferowanych w ponad 150 krajach na całym świecie.

Marka może się pochwalić szeregiem własnych patentów, a o jakości preparatów świadczą liczne prestiżowe nagrody oraz nazwiska znanych fryzjerów, z którymi współpracuje. W dziedzinie koloryzacji Wella Professionals jest numerem jeden na rynku. Farby do włosów Wella to gwarancja skuteczności, luksusu i jakości. Warto również zwrócić uwagę na szampon i odżywkę Wella, olejek do włosów Wella, czy też zmywalne trendy farby Wella Colour Fresh.

Należysz do osób, które nie lubią kompromisów i chcą zapewnić swoim włosom najlepszą pielęgnację? Produkty Wella stworzono właśnie dla Ciebie! Ciesz się uczuciem pięknych włosów.