Wella Professionals Color Touch Plusfarba do włosów

Wella Professionals Color Touch Plus farba do włosów
Wella Professionals Color Touch Plus farba do włosów
Ukryj produkty ze specjalną zniżką
Kod: WLL0894 | W magazynie

Tylko do użytku profesjonalnego

1

Wybrałeś profesjonalny produkt

Zamawiając, potwierdzasz, że ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego.
Dostawa kurierem DPD
czwartek 12.12.2019
Nasze sklepy
czwartek 12.12.2019
  • Opis produktu
  • O marce
  • Recenzje

Opis produktu Wella Professionals Color Touch Plus
Właściwości

Opis:
Wella Color Plus to demi-permanentna farba do intensywnej koloryzacji. Nadaje włosom piękny, bogaty kolor, zapewniając jednocześnie skuteczną pielęgnację, głęboko je odżywiając.

Efekty:
- Podkreśla naturalne odcienie włosów i wzmacnia ich intensywność
- Zapewnia harmonijne efekty koloryzacji z bogatymi odcieniami
- Pokrycie siwych włosów do 70%
- Trwałość 20 – 24 myć głowy, tak samo jak farby Color Touch

Składniki:
- Technologia TriSpectra została opracowana specjalnie dla linii Color Touch Plus. Krem zawiera pigmenty koloru wnikające w pojedyncze warstwy włosa zapewniając wielowymiarowość koloru, dzięki czemu efekt koloryzacji jest intensywny i harmonijny.
- Dzięki technologi TriSpectra farba wnika głęboko w strukturę włosa nadając włosom od nasady po końcówki żywy i naturalny kolor oraz o 50% więcej połysku.
- System Color Touch Plus zawiera dwa unikalne składniki: emulsję Color Touch Plus i krem koloryzujący TriSpectra, który nadaje włosom lśniący połysk.

Sposób użycia:

Zalecane mieszanie:
W plastikowej miseczce wymieszać farbę Color Touch Plus z emulsją Color Touch Plus 4% w stosunku 1:2 (np.: 30 g kremu + 60 g emulsji).

Aplikacja:
Używając rękawiczek ochronnych nakładać mieszankę na umyte, ręcznikiem wysuszone włosy. Wmasować w całą długość włosów od nasady po końcówki. Dla uzyskania bardziej intensywnego efektu aplikować na suche włosy. Odczekać 20 minut (15 minut u włosów farbowanych czy poddanych innemu zabiegowi chemicznemu) albo 15 minut używając dodatkowego źródła ciepła (10 minut u włosów farbowanych czy poddanych innemu zabiegowi chemicznemu). W razie potrzeby, dla uzyskania bardziej intensywnego efektu można przedłużyć czas działania farby o dodatkowe 5 minut.

Farbowanie odrostów
Nakładać tylko u nasady włosów na widoczne odrosty.

Wyrównanie odcienia na całej długości włosów

Farbę należy nakładać na całą długość włosów aż po końcówki i odczekać dodatkowe 5 minut.

Dodatkowa pielęgnacja:
Po odczekaniu czasu przeznaczoneego na działanie farby, włosy należy dokładnie umyć w ciepłej wodzie. Zalecamy użyć szamponu do włosów farbowanych Wella Professionals. Dla neutralizacji czy utrwalenia koloru użyć emulsji po farbowaniu SP 3.8 Color Save Emulsion lub maski Protecteur Lifetex Color.

UWAGA:
Farby  przeznaczone są do profesjonalnej koloryzacji włosów w salonach fryzjerskich. W przypadku koloryzacji w domu należy skonsultować się z fryzjerem  w celu dobrania pożądanego koloru oraz  określenia stężenia i  ilości emulsji aktywującej.
Efekt koloryzacji zależy od stanu i rodzaju  włosów.

Właściwości

Zastosowanie
Profesjonalne farby do włosów

O marce Wella Professionals

Wella Professionals to marka kosmetyków klasy premium, która łączy ludzi kochających doskonałe włosy. Po prawie 140 latach istnienia Wella Professionals oferuje szeroki asortyment produktów najwyższej jakości, oferowanych w ponad 150 krajach na całym świecie.

Marka może się pochwalić szeregiem własnych patentów, a o jakości preparatów świadczą liczne prestiżowe nagrody oraz nazwiska znanych fryzjerów, z którymi współpracuje. W dziedzinie koloryzacji Wella Professionals jest numerem jeden na rynku. Farby do włosów Wella to gwarancja skuteczności, luksusu i jakości. Warto również zwrócić uwagę na szampon i odżywkę Wella, olejek do włosów Wella, czy też zmywalne trendy farby Wella Colour Fresh.

Należysz do osób, które nie lubią kompromisów i chcą zapewnić swoim włosom najlepszą pielęgnację? Produkty Wella stworzono właśnie dla Ciebie! Ciesz się uczuciem pięknych włosów.

Recenzje Wella Professionals Color Touch Plus