WeledaSkin Care wygładzające serum do twarzy z granatem

Weleda Skin Care wygładzające serum do twarzy z granatem
Weleda Skin Care wygładzające serum do twarzy z granatem
(Firming Face Serum) 30 ml

Kod: WEL1167 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Właściwości

Rodzaj skóry
do każdego rodzaju cery, zmarszczki i skóra dojrzała
Efekt
wzmocnienie
Substancje aktywne
aloe vera

O marce Weleda

Marka Weleda wyraża prawdziwe współbrzmienie człowieka z przyrodą. Certyfikowane, naturalne kosmetyki, których oferta jest naprawdę bogata, pomagają poprawić kondycję, odzyskać i zachować zdrowie. Przyczyniają się do poprawy nastroju i wspierają rozwój osobisty. Weleda powstała w 1921 roku jako laboratorium farmaceutyczne z własnym ogrodem roślin leczniczych.

Stopniowo przebiła się na rynku i zyskała światową renomę jako firma zajmująca się z powodzeniem zdrowiem i urodą. Dziś ma przedstawicielstwa w ponad 50 krajach. Wszystkie produkty Weleda są wytwarzane wyłącznie z naturalnych składników bez użycia sztucznych konserwantów. Dodatkowo surowce w absolutnej większości przypadków mają swoje źródło w rolnictwie ekologicznym.

Szampony Weleda, ukierunkowana pielęgnacja twarzy lub preparaty Weleda dla maluchów są dzięki temu nie tylko skuteczne i łagodne, ale oferują też pomoc na drodze do harmonijnego stylu życiu. A to wszystko jest możliwe dlatego, że kosmetyki Weleda oznaczają prawdziwą miłość i szacunek dla przyrody.

Recenzje Weleda Skin Care