Vero Profumo

Perfumy Vero Profumo | Vero Profumo – unikatowe, luksusowe zapachy pełne charakteru i zmysłowości.

 

Vero Profumo (.vero.profumo.) to szwajcarska kolekcja perfum niszowych, które w swej koncepcji nawiązują do tradycji najbardziej ekskluzywnych, klasycznych, wonnych dzieł. Perfumy te wyznaczają się dużą zawartością składników naturalnych i bardzo wysokim stężeniem. Marka sama siebie określa jako rezultat szczęśliwego związku tradycyjnych procedur  z naciskiem na produkcję ręczną z nowoczesnością wyrażoną poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii. Z tego związku powstają wprost unikatowe, doskonałe, luksusowe perfumy.

Marka Vero Profumo została założona w 2007 r. przez perfumiarkę Vero Kern. Zapachy były już od dzieciństwa ważną częścią życia tej interesującej kobiety, która bardzo intensywnie je wyczuwała i przeżywała. Urodziła się w 1940 r. w Szwajcarii. Swą karierę rozpoczęła w farmacji, ale wiele lat później zaczęła zajmować się aromaterapią. Od tego był już tylko krok do jej nowego, życiowego kierunku – perfumiarstwa, któremu poświęciła się z założeniem, ze zapach to przede wszystkim nastrój pobudzający emocje.

Dziś Vero Profumo ma na swym koncie ponad dziesięć ekskluzywnych  i unikatowych perfum, które stworzyła sama Vero Kern. Pierwsze z nich, aromatyczny, damski zapach iKki pochodzi z 2007 r. i jest doskonałym podarunkiem dla wyjątkowych klientek, które reprezentują francuski szyk. Jednym z odnoszących największe sukcesy dzieł Vero Profumo jest magiczna woda perfumowana dla kobiet Rozy, która została stworzona dla kobiet poszukujących utraconego raju.

Perfumy Vero Profumo opierają się na przekonaniu założycielki marki, że zapachy sięgają o wiele dalej niż są w stanie pojąć rozum czy słowa. Tajemnica perfum Vero Profumo, niekonwencjonalnego połączenia czystych, wysokiej jakości składników, jest wdzięk, wyrafinowane piękno i charakterystyczność. Nie tylko zapachy Vero Profumo, ale również ich opakowania są niezwykle oryginalne. Flakony perfum zostały stworzone przez szklarzy z Nomandii zgodnie z projektem Vero Kern. Ich kształt nawiązuje do lat 40., a kolor tworzony był starą, tradycyjną metodą w taki sposób, by jak najlepiej chronił cenną zawartość. Design jest niezwykle charakterystyczny i zapadający w pamięć.

Wybierz z oferty Vero Profumo jedną z wód perfumowanych, z którymi ich twórczynię wiąże silny, osobisty i intymny związek. Każde z tych aromatycznych dzieł może stać się dla ciebie czymś więcej niż tylko perfumami.

„Tworzę zapachy wysokiej jakości z artystycznego i estetycznego punktu widzenia, a moim celem jest spełnienie wysokich standardów, zarówno własnych, jak i klientów. Zawsze idę wyłącznie własną drogą i nie podążam za żadnymi trendami. W perfumach poszukuję oryginalności, bogactwa i zmysłowości. Muszą mnie zaskoczyć i zrobić na mnie wrażenie. I kocham wszystko, co przypomina mi zapach skóry“.

cały tekst ukryć tekst

Aktualnie niestety nie mamy dostępnego żadnego produktu marki Vero Profumo.